Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Hemen çıkarmaları hata olur şuan Hala T-Evo ve İberya’nın etkisi sürüyor 1-2 hafta sonra onlarda pek birşey olmaz unutulur yaza doğru yaparlar Mayıs-Haziran gibi gelir.Haziran’da 1.41’den yavaş yavaş haberler bekliyorum çünkü yüksek ihtimal “Krone Fabrikası” “Sürüş Okulu” gibi şeyler 1.41’de gelicek :slightly_smiling_face:

Umarım “Rigid” dosyaları ile birlikte tarihe karışmaz :slightly_frowning_face:

3 Beğeni

Yeni DAF’lar Yollarda

10 Beğeni

Aynasız :heart_eyes:
Aynalı/Aynasız diye opsiyon olucak herhalde yada aynalı olan CF :heart_eyes:

Daf demişken şunu eklemek istiyorum :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Benim en çok hoşuma giden şey aracain day cabin olması çok hoşuma gitti bu CF versiyon olması lazım ya da Xf olması lazım

3 Beğeni

Yarışma Bitttikden Sonra Bişeler Açıklanacak Yine İnş. İyi Bişe Olur Tabiki.“al” Dlc Gizliliğini Hala Korumakta Belki Rusya Olabilir.Ya da Farklı Bi dlc

1 Beğeni

İnş Renault Tunning Pack dlcsi çıkar.

2018de ekşideki bazı kişiler oyunun scania ağırlıklı gitmesinden şikayetçilerdi.Sanırsam Scs Renault ile Scaniadan bile fazla işbirliğine gitti.:eyes:
Yalnız zamanında Almanya reworkude facebooktan adım adım duyurulmuştu yani…

2 Beğeni

Renault Tuning Pack süper olur aslında :yum:

Yeni Tır olarak Daf olabilir aynı ETS2 ile tanıtılabilir Yeni Daf zaten yayında ortaya çıkmıştı kanallar kısmında.
Yeni Daf dışında S-Way demek istiyorum çünkü gelmesi gereken 1 Tır daha var Yeni Daf dışında :eyes: (Neden Bir tane daha Tır açıklayacağım)

Multiplayer hakkında daha fazla bilgi verilebilir iyi olur :slightly_smiling_face:

Yeni bir içerik olaraksa Krone Fabrikasının tanıtılmasını bekliyorum :slightly_smiling_face:

Edit:1 Tır özür diliyorum :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Hatırlarsanız 2019 Yıl Sonu yayınında Hem ATS hem ETS için yeni çekiciler olucak 2020’de denilmişti ama 2020’de ATS’ye 3 Çekici gelirken ETS’ye hiç gelmedi bu yüzden 1 Tır daha gelmesi lazım :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam Ekim 2020’de yapılmaya başlanan yeni modeller var deniliyordu ne kadar doğru bilmem :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Elden ele 1 Milyon yapalım ETS sayfasını :smiley:

Çok yakın zamanda bizim de yakından tanıdığımız biri bunun cevabını vermişti, seni üzmek istemiyorum ama :confused:

AP Gaming, bize yayınların ne kadar eğlenceli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor :slight_smile:

Onu bunu bırakın da Daimler ile Scs bir süpriz yapsa MP5 gelse. Şimdi diyeceksiniz renocu musun Actros’cu musun diye. Renocuyum ama anlık Mercedes’e dönebilirim

2 Beğeni

S-Way’den önce gelen her tıra karşı çıkacağım :rage:

(T Evo ve Yeni Daf dışında)

5 Beğeni

dostum yukarda yeni daflarla ilgili gereken bilgileri paylaşmıştım oradan bakabilirsin bu fotodaki araç xf space kabin xf nin düşük kabini

Yeni Daflarla ilgili paylaştığım bilgiler :arrow_heading_down:

@Kondansator Söylediklerini çok iyi anlıyorum aynı sorundan ben de mağdurum. Ne yazık ki bazı araçlarda araç kilometresi ve yol kilometresi ayrı değil. Ben de eski kasa MAN kullanıyorum aynı durum mevcut umarım bir düzenleme gelir fakat geleceğini de sanmıyorum multiplayer oynamıyorsan modlu interiorla kullanmak daha iyi olur.

Gelmesini istediğim tek tır Man inşallah ilk bu gelir ama Daf gelecek gibi.

mp5 teknolojisi varken s-way :stuck_out_tongue: :confused: