Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

@BabyYoda Usta aslında bakarsan pek değişiklik olmadı range t gibi ona da makyaj yapıldı az biraz iyileştirme o kadar yani pek farkı yok bence kasa aynı motor aynı facelifte makyaj yapıldı fh 16 2021 diyelim bence

1 Beğeni

SCS forumda bugün yeni DAF ile ilgili paylaşımların kaldırıldığını gördüm yani bu bir sonraki gelecek tırın DAF olacağını ifade ediyor galiba.

2 Beğeni

hayalet ekran geldi içe işte dıştada farlar makyajlandı ama bence güzel fazlasına da çok gerek yok 2012 kasa bile hala çok iyi bana göre

forumda yeni daf ile ilgili paylaşımlar mı vardı bilmiyordum ama yeni daf gelicek gibi ve sanırım bi tek XF modeli değil CF modelide gelicek sanırım

Aynı şekilde Daf gözüktüğü için yayınıda kaldırmışlardı bu geleceğine işaret Yeni Daf tahminimce MP5 kadar güzel Scania kadar kaliteli olucaktır gelirse oyunun en iyi tırlarından olucak bence.Hatta en iyi tırı bile olabilir fakat Scania NextGen/Range T varken biraz zor umarım Daf’tan sonra S-Way gelir :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

:memo: Konusu açılmışken şunlarıda paylaşayım;

:white_check_mark: Fotoğraflarda 3 farklı kabin var. XF modelinin şuan için 2 kabin seçeneği mevcut (Space , Super Space), CF modeli için benim bildiğim kadarıyla 1 kabin seçeneği var (Space)

:white_check_mark: 1. sıradaki fotoğrafta gözüken tırın DAF CF olduğu düşünülüyor.

:white_check_mark: 2. sıradaki fotoğrafta gözüken tır ise DAF XF modeline ait olduğu düşünülüyor.
:ballot_box_with_check: 2. sıradaki fotoğrafta soldaki alçak kabin sağdaki ise yüksek kabin.
:ballot_box_with_check: (Şu ana kadar fotoğrafı çekilen Yeni Daf’larda en yüksek kabini sağdaki tek foto bu)

:white_check_mark: 3. ve 4. sıradaki fotoğraflarda gözüken tırlar ise XF Space Kabin ve CF Space Kabinin karşılaştırması var. Şuan ki XF nin CF ye göre daha uzun daha geniş ve daha yüksek olduğu için 3. ve 4. sıradaki fotoğrafrakilerin aynı seri olacağı düşünülmüyor (yollarda en çok CF modeli var ve en çok onun fotoğrafı var, XF Super Space Kabinin ise 1 fotoğrafı var)

:+1: Anlamanız için yan yana fotoları koyup çizgileri çektim

:arrow_right: SCS yayınında kanallar bölümünde vehicles New Daf yazısını görmüştük oda başlığında XF yazısı olmadığı için ve eğer oyuna yeni DAF gelicekse CF modelinin de oyuna geleceğini düşünüyorum, Eski CF serileri oyun için pekde uygun gözükmesede yeni CF serisi oyun için uygun diye düşünüyorum

Okuduysanız teşekkür ederim

30 Beğeni

Bizi bu konuda bilgilendirdiğiniz için biz teşekkür ederiz :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

merco varken diğerleri fıs benim gözümde. merconun karizması der susarım :wink:

2 Beğeni

yeni Man tgx tek beklediğim araç diğerleri beni bağlamıyor açıkçası :slightly_smiling_face: gelirse gelir

1 Beğeni

Yeni Volvo’nun interiora bi bak derim.

yıl sonuna kadar onuda görme dileğiyle :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Çok merak ettiğim bir modeldi bu güzel detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim :blush:
İnşallah CF modeli gelir çok beğeneceğimi düşünüyorum :blush:

1 Beğeni

Ya DAF çok başka benim gözüm de tek sevdiğim tır markası açıkçası. Umarım 3 ay içerisinde gelir de sürmek nasip olur… Bir laf vardı şeydi sanırım… Tırın gerçeği ‘’ DAF ‘’ Gerisi zaten LAF…

2 Beğeni

3 ay mümkün değil eylül-ekim de lansman var diye biliyorum

Baktım da çıkış tarihini bulamadım.

selçuk abi doğruladı zaten kendi yayınında kazayla insan bile ölüyor demişti :smiley:

En altta sımulasyonturk var :smiley:

1 Beğeni

orasını bilemiyorum valla

1 Beğeni

Artık yeni araç gelecekse tek seri halinde gelmemeli zaten. Ne kadar seri o kadar değişik dorse.

2 Beğeni

xf gelsinde cf durakoysun xf bile yeter şu an :smile:

2 Beğeni