Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

aynen öyle yeni tgx gelsinde tunning pack durakoysun

@YunuSS35 SCS istese Man şak diye verir lisansı ama iş scsde kalıyor işte

İberia dlc sinden önce bir tır getirselerde gönlümüzü alsalar keşke

Onun modellemesi var daha ohooo lisansla bitse keşke iş😀 ve adamların planlarını bilmiyoruz ki belki iveco s-way getirecekler belki hiç beklemediğimiz bir araç🙂

1 Beğeni

ispanyanın bir çok şehrinde bunyeni man tgx in lansman görüntülerini gördüm instagramda yani yer bildirimlerinde bile ispanya yazyor. Ben de düşündüm ve dedim iberia ile yeni çekici gelirse acaba yeni man tgx mi olur? Düşünmedim değil tabi ama bakalım ne gelecek ne gidecek :slightly_smiling_face:

O eski Man ı hiç bir tuning pack toparlayamaz :smiley:

5 Beğeni

tabi hocam geç olsun güç olmasın

bence yeni çekici için daha zaman var çünkü hem iberia tarihi kaydı hem ışık sistemine geçtiler belki yazın yeni araç gelebilir tahminim bu yönde

1 Beğeni

ben önceki araçların geliş tarihlerine baktım hep yıl sonu ets de büyük ihtimal bu yılda ekim-kasım gibi gelebilir belkide aralıkta coop gelirse 1.41 le o güncellemede yeni tırı da araya sokarlar :relieved:

1.41 yıl sonuna kalmaz yıl sonu 1.43 44 falan olur

1 Beğeni

aynen scs yine ardı ardına fmodda olduğu gibi güncelleme bombardımanı yapabilir :grinning:

1 yıl içinde 4 güncelleme geleceğini hiç sanmıyorum max 1.42 olur üstünü göremeyiz

1 Beğeni

Salam həsən qardaş bu ETS2 mən necə indirə bilərəm yeni güncələnməni bilgi sayara sana zəhmət bi anlatardın mənə

Man V8 ayrı bir dünya ama değerini bilemedik… Araç biraz daha kaliteli olsa hiç değişmem ama neredeyse ilk günkü sadeliğiyle duruyor.

3 Beğeni

Buradan satın alarak.

tamirhanede araca dışardan baktığın zaman arkası gözükmüyor aracın o kadar eski :smiley:

1 Beğeni

Aslında bir noktada yenilemeyi düşünürlerse eski MAN’I iç mekanı hazır zaten, Euro 6 efficientline 2’nin iç mekanını kopyalayacaklar, dış da normal standartlar gelecek. Dışını bile yapmak baştan çekici yapmak gibi bir şey ama. zor iş.

edit: bu fotoğraftaki tgs aslında, anladınız siz

4 Beğeni
5 Beğeni

2015’te gelen grafik güncellemesi :slightly_smiling_face:
O zamanlar yeni oyun gibi gelmişti bana eski grafiklerinden sonra aynı duyguyu yıllar sonra yine yaşadım 1.40’ta :relieved:

1 Beğeni

Açılan kaput/kapı,rigid şasiler,otobüsler…
Hepsi çöpe atıldı :pensive:

3 Beğeni