Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Üstteki man zaten var. :slight_smile:

2 Beğeni

Man değilde Mercedesi bekliyorum ya ben. MP4 oyuna ekleneli 4-5 sene oldu artık Mercedes’in de yeni tırının gelmesi lazım. Attığın Man tgx ile oyundakinin bir farkı yok. Sadece lambalar mi ne değişmiş diye duydum ben.

Ayriyeten Volvo FH nin yeni modeli de olabilir. Gelirse hiç fena olmaz valla

1 Beğeni

O Man modeli oyunda mevcut zaten Euro 6 kasa. Yeni model bu

man_tgx_18.510_gm_47_043d02260769057b

4 Beğeni

Efficient Line 3 yok.

4 Beğeni

Bir ara Efficent Line gösterilmişti.Sakın sakın 2021 de bunu getirip yeni tır diye önümüze sunmasınlar belli olmaz yaparlar.

2 Beğeni

Tebrik ederim hocam.

2 Beğeni

Efficient Line 3 gelecekse hiç gelmesin yeni model gelse neysede Efficient Line 3 modelinin eskiden hiç farkı yok

2 Beğeni

Burak anket yaptığında yazamamıştım, bence de eğer “yeni” araç olarak gelecekse S-WAY ve TGX2020 olması gerekir. Diğerleri aynı kasaların makyajları.

12 Beğeni

Aynen öyle, S-Way ve yeni TGX oyuna hareket katacaktır, makyajlı araçlar ufak güncellemelerle araya kaynayabilir…

4 Beğeni

Daha önce gözümden kaçmış olabilir ama damper dorselerde ai trafikte renk çeşitliliği farkettim hatta kırmızı da gördüm ama onun ss sini alamadım.

!

Bir de Scania 2009 Highline (Ai) da rüzgarlık farkettim.Daha önce bu da yoktu sanırım

2 Beğeni

Benim Karşıma hiç Çıkmadı bunlar. Promods mu bu diyeceğim yada mod filanmı var.

sisl trailer pack in aktif olduğunu unutmuşum :expressionless:

2 Beğeni

bi an bizde mi gözden kaçırdık diyip umutlandırdın bizi be krdsm

2 Beğeni

Renault neden 5 yıl range t lisansını vermedi ve scsyle soğuk oldu.Oynat bakalım.2.20 olay anı.:smiley:

14 Beğeni

şimdi 1.40 sürümü çıktığında yenilenen ışıklandırmadan dolayı düşük gb lı ekran kartlarında oyunun fps i daha mı düşecek? rx 5500 xt 8gb düşünüyorum da alırsam onu alabilirim. yardım ve görüşlere açığım.

2 Beğeni

kart ıyı al fps konusu muamma ne olacağı nasıl optimizasyon olacağını bilemiyoruz gelince detaylı şekilde bakılır ancak bıraz ekran kartlarını zorlayacağına dair sipekülasyonlar var tabi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyoruz

1 Beğeni

sağol veysel kardeşim fikirlerin için. kredi kartı borcumu azaltır azaltmaz ilk alacağım şey ekran kartı. :slight_smile:

bütçene uygun en iyisini al artık etsde iyi ekran ekran kartı gerekiyor bunu herkes biliyor

1 Beğeni

Nvidia destekli ekran kartlarına güven derim çünkü hem Asus vs Nvidia ortaklığıyla 360 Hz ekranlar çıktığından beri bu ekrana destek sağlayabilecek tek marka nvidia olduğu kanıtlandı hem de çok fazla özellik var

Hocam türkiye de 360hz monitör alacak adam kartıda 3090 falan alır merak etmeyin :grin:

4 Beğeni