Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

1.39 tahmini ne zaman gelir acaba

Western Star ile open beta gelebilir ama İberia Dlc çıkışınıda bekleyebilirler.

1 Beğeni

bir sorum olacak bir den fazla araba modu kullansam hata verir mi?

Daha şimdiden son derece kalitesiz işler olduğunu görebiliyorum.

5 Beğeni

tr extended map yeni blog yazısı daha çok bekleniyor sdfsdfdsf
gerçekten artık insanların bu boyama paketleriyle mutlu olduklarını sandıklarına inanıyor gibi yapmalarına ayar oluyor

19 Beğeni

E o zaman project ribste bu boya paketiydi ah be tüm hayaller suya düştü şimdi :sweat:
Keşke 1 milyon doları verseydik @HasanOfke 'ye en azından böyle sıkıntılar çekmezdik :smiley:

2 Beğeni

öyle yazmakla olmuyor ets2 alternatifi ciddi geliştirilen bir yapım bu dönemde gerçekten çok ciddi bir para toplar :smiley: 2-3 milyon euro

2 Beğeni

Ee öyle yani yapıcak birşey yok bu dönemde de ets gibi oyun çıkarıcak iyi yapımcı yok :confused:

1 Beğeni

Valla bende 200 kişilik firmada 2 kişinin araba çiziminde çalıştığına inanamıyorum. Böyle giderse tabi 2 senede bitane araç çıkar. Kur 10 kişilik çizim ekibi, iç dış ver her parçayı birine bir ayda bitsin. Sonra bu parçaların birleşmesi çok zor değil zaten. Fazla basit düşündüm belki ama birinin çizimine diğeri devam etmesin mantığı gerçekten beni çok şaşırttı.

15 Beğeni

200 kişide 2 kişimi şaka gibi :smiley:
Bu gidişle yeni tırları sadece modlarla oynayacağız :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Kabin Döşemeleride Gelmeli Artık Şu oyuna.

3 Beğeni

Şuan beklediğim tek şey ışıklandırma ve hava durumu güncellemesi.
Bakalım 1.39 nasıl olacak

2 Beğeni

araç modellemesinde 2den fazla kişi karışamıyor profesyonel olarak olmuyor içini ve dışını birer kişi ayrı ayrı yapıyor aksi halde kimin nasıl çizdiği belli olmaz tutarsızlıklar olur sonra da darma çatma modeller çıkartırlar zaten scsnin modelleme sıkıntısı yoktu sadece lisansnlar yüzünden geç geliyordu ki bu da çözülmüş gibi duruyor
ancak bazı şeyleri kasıtlı olarak erteledikleri ve beklettikleri ortada

200 kişinin çoğu ana oyun motorunu ve özelliklerini geliştirmekten ziyade tek para kaynakları harita yapımı için uğraşınca saçma duruyor

harita tasarlayanından araştıranına onlar için asset yapana özellik geliştirene pek çok ayrıntı var maalesef strateji bu yoksa herhangi bir istenen özelliği yapamadıklarından bariz kendi planlarına göre hareket ediyorlar

olayı 10 yıldır takip edip aktaran beni bile bezdirdiler her şey çok güzel ilerliyor aslında ama para kazanacaklar diye tekrar boyama paketi vs. ufak tefek içerikleri görmek sinir bozucu sadece ses motoruydu ışıklandırma sistemiydi derken oyun motoru ile alakalı yapılan çalışmalardan dolayı sakinleşmeye çalışıyorum

geçen Emre ile de bunu konuşuyorduk ulan gerçekten birileri çıkıp adam akıllı bir proje başlatsa 2-3 milyon euro parayı kickstarter ve benzeri yerlerden toplayabilirler öyle bir aç toplululuk oluştu
ve bu pastadan adam akıllı kimse ekmek yiyemiyor anlayamıyorum

playway tarafında gelen birkaç oyun tam istediğimiz gibi ne desem boş hep konuştuğumuz şeyler

ama ben harbi sağlam bir proje istiyorum

18 Beğeni

Sanırsam hasan abi en son baltık dlcsi çıkmadan önce bu kadar bezmişti.:slightly_frowning_face:

1 Beğeni

SCS Yakında teaser’ın teaser’ını yapalımmı? diye sorsa şaşırmam.

8 Beğeni

Şimdi ne çıkıyomuş anlamadım ben birisi özetleyebilir mi lütfen :relaxed:

1 Beğeni

Arkadaş madem içerik paylaşıyorsun yeni ışıklandırma ile paylaşta neye benzeyeceğini anlayalım. Bu kadar beklememiz sonunda kötü bir ışıklandırma çıkarsa üzerler beni. :rage:

5 Beğeni

Bu kadar sinirlenmeye gerek yok. Adamlar tekel, başka alternatif yok. Sağlam bi yapım çıksa, rekabet ortamı oluşsa o zaman her şey daha hızlı ve güzel olurdu. Mesela Tml, bunun içinde durum aynı.

1 Beğeni

Harita, grafik, yeni tır, çevre sesleri, yeni modifiye paketleri de gelse biyere kadar, bunları zaten hızla tüketiyoruz. Daha sürekliliği olan şeyler lazım bence.
Oyunun mantığında gelişmeler lazım önce, parça yük olur, yeni ekonomi sistemi olur, 2. El araç alımı, yeni tako sistemi, dinamik hava durumu vs kısaca bize oyunu oynatıcak keyif vericek bu tarz güncellemeler daha çok işimize yarar bence…

14 Beğeni

Bu boya paketlerini kullananlar var mı ki?

1 Beğeni