Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

zuahahahahahahahahahahahahahaha uzuhahaahahahahahahahhaah :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

8 Beğeni

Nasipte Varsa :grin:

3 Beğeni

Bunlar bizi kesmiyor Scs artık …

2 Beğeni

Effcient line 3?

1 Beğeni

Bi yerde paintjob demiştim :smile:

Bi kez de haksız çıkar be

5 Beğeni

Emojilerle ne gelmesini belirttiğimiz tweette :rotating_light:Emojisiyle Tuning gibi bir seçenek vardı o yüzden man tuning pack bence :smiley:

1 Beğeni

Yeşil ifadeyi kullanmışlar :smiley: Man gösterip İveco çıkarırlar mı bilemem :slight_smile:
213123

5 Beğeni

Scsden bahsediyoruz herşeyi yapabilirler :smiley:

3 Beğeni

Yada 2 tane tır gelir hem man hem s-way böyle birşey olursa efsane olur :smile:

1 Beğeni

Tunning pack hakkında benim düşünceme göre Man Tunning Pack gelebilir

1 Beğeni

O kadar kaliteli mod varken, çekici modları kamyon modları vs.vs. Hala özellik yerine tır bekleyen arkadaşlar var :slight_smile:

3 Beğeni

Tır beklediğimizi kim söylemiş :slightly_smiling_face:
Biz burda sadece ne gelebileceğinin tahminini yürütüyoruz ha kaliteli modlar var diyorsanız ne dashboardı nede kendi interioru olmayan modlara 30 euro veremem :wink:

6 Beğeni

Ayrıntılar, ayrıntılar…

MAN TGX 18.640 D38 XXL :

Veya sadece boya paketi neticede SCS Software söz konusu… :grin: :face_with_hand_over_mouth:

19 Beğeni

Bende diyordum @can20 nerede kaldı kesin o bulur diyordum harbiden bunuda buldun helal olsun :smiley:

2 Beğeni

EL3 geliyor gibi, ayrıca stop farları yeni makyajlı kasanın stop farlarına benziyor
resim

8 Beğeni

Yavaş yavaş hepsi geliyor 1.39 da da muhtemelen mevsimler gelecek sonrasında yeni haritalar çıkacak

2 Beğeni

Aklıma bu dayı geldi :smiley:

8 Beğeni

Sisl scs nin eski oyunlarında olan bir özellik gelecek diyordu.Tahmini olanlar ya da bilgisi olanlar yazabilir mi merak ettim.

2.El tır satın alma olabilir mi? Eski oyunlarında vardı sanırım. Kilometresi yükseltip ve rastgele parçalı olarak satılabilir.

6 Beğeni

Öyle bi özellik gelsin scsden hiç bi isteğimiz olmaz 1 yıl :smiley:

1 Beğeni