Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Sence ben yapılanları göz ardı mı ettim ?

1 Beğeni

Tamamdır, haklısın usta.

3 Beğeni

Pekala öyle olsun :wink:

1 Beğeni

Ondrej Reis yaşlanmaya başlamış :slight_smile:

5 Beğeni

Sizce oyuna yeni çekici gelmesi söz konusu olabilir mi? Range T’den sonra Iveco S-Way veya Actros MP V Mirrorcam olabilir :confused:

Yeni çekici gelmeye hep devam edecek ama hem ağırdan alma var hem de lisanstı vb işlerin getirdiği süre var.

1 Beğeni

Ekmeğini yediğin bir oyuna bunun gibi şeyleri gereksiz demen komik oldu gibi :smiley:

5 Beğeni

Ben geçen gün bu kadar önemseme, 2-3 saat sonra çıkacaksın demiştim ya bana hitâben söylüyor kendisi, problem değil oyunun kötüye gittiğini ben savunmadığım için bunun gibi güzel haberlere ‘2-3 saat sonra çıkacaksın’ kelimesini giydirmiyorum. Olmayan şeyleri var görenlere karşıt olarak dedim ama nitekim anlamış gibi görünmüyor 1-2 kişi tarafından :smiley: … Çünkü bu durumlardan rahatsız olan ben değilim, ki oyunun gidişatında sorun bulunmamakta. Adamlar ECS’ de çıkartsa yanlış kelimeler yüzünden gelen 5 bin izlenmeye laf söyleyenler olur. O yüzden insanımıza ne yapsan yaranamazsın :zipper_mouth_face:
Gereksiz şekilde konuyu yönünden çıkartmayalım ek olarak. Boşu boşuna uzuyor sonra çünkü bir yere varılamayacak bu sohbetleri ede ede, her 4-5 ayda bir aynı konu… :raised_back_of_hand: :massage_man: :raising_hand_man:

14 Beğeni

Ekim-Aralık ayları arasında ETS 2 ye ve ATS ye yeni çekici geleceğinden bahsediyor bazı youtube kanalları. Sizce ETS 2 için yeni çekici gelebilme ihtimali ne kadar mümkün?

2 Beğeni

%50 :smiley:

2 Beğeni

steam veri tabanındaki ets2 ve ats ye gelen yeni eklentilere yapılan teoriler gerçekse ETS2 ye Iveco S-WAY 2021 yaz aylarına kadar gelmez (Iveco kesin bilgi değil tahmindir) (İveco gelicekse 2021 yıl sonunda gelir yoksada bekleme)

Bakınız;

1 Beğeni

Project Pico Wine, Texas olabilir
Wine=șarap

Pico island portekizde șarap üretimiyle ünlü bir ada

1 Beğeni

Çabanıza hayranım arkadaşlar :joy::joy::joy:

1 Beğeni

O zaman ortalığı biraz daha karıştıralım mı ?? :face_with_hand_over_mouth: :smiling_imp: :grin:
Son canlı yayınlardan birinde “yakın zamanda ETS tarafı da yeni çekicileri, DLC olarak alabilir” diye bir cümle geçmişti konuşmalar arasında. Doğru, Project Ribs belki İveco S-way…

Belki de bu olay için henüz vakit gelmemiştir.Hmm, ribs, ribs, ribs… :smiley: :face_with_thermometer: Belki de bir Tuning Pack…

Ya da belki de… :grin: :upside_down_face: :smiley:

20 Beğeni

O zaman " Hepsi Bir O Benzersiz " diyebiliriz :wink::shushing_face:

1 Beğeni

SCS Software harita bölümü editörlerine, çalışanlarına sesleniyorum… Arkanızda iz bırakmayın, ondan sonra başlasın spekülasyonlar… :face_with_hand_over_mouth: :scream: :smirk:

Artık işleri genişletiyoruz, odağımızda büyüme var yeni alanlara da el atıyoruz. :grin: :smiley:

21 Beğeni

@can20 Muş mu geliyormuş haritaya yoksaaa :rofl: :rofl: :rofl:

9 Beğeni

indir

11 Beğeni

anlamı nedir şu an?

1 Beğeni

Halen araştırma aşamasındayım tam bir şey buldum diyemem, birkaç olasılıktan biri veya hiçbir şey. Olasılıklardan iki tanesini paylaşayım; Belki yapım aşamasında unutulmuş harita içindeki bir koordinat belirten işaret; belki de oradan devam edecek bir sonraki DLC için bir işaret (bu yöne iten düşünce işareti, Road to the Black Sea haritasında bulmam)…

Bana ilk olasılık daha yakın gibi geliyor; unutulmuş bir koordinat belirten işaret.
Ekstra bir şey olursa ilk Simulasyonpark ailesi bilecek,temin edebilirim. :smiley: :face_with_hand_over_mouth:

5 Beğeni