Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

5-6 aydır ETS2 oynamadım. Hiç de canım çekmiyor nedense. Son zamanlarda günde 1 sefer atar kapatırdım ona bile hevesim kalmadı. Seni de mi unutacaktık be eyyyyyyyyy ETS2?

9 Beğeni

Promods 2.50 ile oyuna tekrar dönenler arasındayım :relaxed: , tavsiye ediyorum…

2 Beğeni
11 Beğeni

Twitch başladık bekliyoruz.

demek parası olmayan birine çıksa vergiyi ödeyemeyeceğinden hediyeleri almayacak.

2 Beğeni

Euro Truck Simulator 2 - Project Ribs (1415700) Depot
ETS 2 için yeni bir DLC geliyor. Belki Iberia yarımadası olabilir.

4 Beğeni

s-way he, hadi inşallah

3 Beğeni

Aslında yeni tır konusuna gelirsek bence s-way yerine daha iyi tırlar var örneğin yeni man yeni actros falan olabilir ve bence s-wayden daha güzeller

images.jpeg-4
f-max’te var ama zaten scs kalitesinde yapılan hatta daha iyi olan @Emre54 ve @bertan06 tarafından yapılan bir f-max modu var zaten.Sway yerine eski araçlar yenilenebilir mesela sonra biz oyuncuların daha oyun çıktığından beri beklediği eski tırların olduğu bir dlc gelebilirki çok hoş olur ha s-way gelirse sürermiyiz süreriz yani yenilikler iyidir :slightly_smiling_face: ama yinede s-way yerine daha farklı bi çekici gelmesinden yanayım

8 Beğeni

VOLVO Var mesela yeni scania 770s diye bişeyler dönüyor volvonun tahtı yıkılcak diye duydum. Dogrumu bilmiyorum.Mesela ıveco’da aynasız cıkarcakmış mesela öyle duyum aldım.

1 Beğeni

Volvocu insan ne olursa olsun volvodan vazgeçmez :wink:

3 Beğeni

Bekleyip görecegiz.download images

1 Beğeni

Volvocular kızmasın ama taht zaten NG ile yıkılmıştı… Son 1 yıldır yeni motorlar çıkarıyor Scania. Önce 540 şimdi ise 770… Volvo son 1 yılda XXL kabin ve FH5 makyajını çıkardı FH5 bakalım kozmetik haricinde cevap olarak motor geliştirecek mi bekleyip göreceğiz.

Yeni araç veyahutta var olan bir aracı revize etme konusuna gelirsek halen e6 TGX’e EfficientLine 3 güncellemesini getireceklerdi…
Araç yenilemek de çıkartmakta lisans, onay işi aynı prosedürden oluşmakta.

13 Beğeni

Volvonun buna sessiz kalacağını sanmam çok büyük şeyler yapıcak diye hissediyorum

2 Beğeni

Her daim olduğu gibi 20Ps üstü bir motor sunar :sweat_smile:

İşin şakası bir yana motor savaşları 2008/9 yıllarında idi. Kim derdi 770/750 PS lik motorların olacağını ?

Herhalde dizel güç rekabetleri sona doğru yaklaşıyor, yerini hibrit motorlara bırakacak.

Hem pandemi hem ekonomik nedenlerle artık eskisi gibi filolarda özel araçları sadece limitli görüyoruz. Artık devir nereden ne kısarım ne kadar kâr yaparım onun derdinde…

Bu sadece ülkemizde değil, tüm Dünya’da böyle…

8 Beğeni

allah aşkına 770 PS’lik motora hangi şoförün ihtiyacı var yau?

2 Beğeni

Finlandiya gibi ülkelerde çift HCT tipi daha yüksek tonajlı dorseler için ideal.

11 Beğeni

Ağır nakliyatta yada 6x4 de cok işe yarar. Maloz taşıyanlar mermer madenciliğinde. Ne kadar güç o kadar iyi zamanlı iş.

2 Beğeni

Aynen SCS çalışmıyor ‘moruk’ , oyunun oynayıcı kitlesi düşüyor, izlenmiyor. Adamlar çıkaracakları DLC için çevre sesi kaydediyorlar, mükemmel bir adım. :100:

9 Beğeni

Bence bu kadar önemseme, gerek yok . 2-3 saat oynayıp çıkacaksın günün sonunda , önemsiz şeyler bunlar yani , bu kadar önemseme “oyun altı üstü” :wink::+1:

2 Beğeni

Aynen, abicim o yüzden dert edinme fazla sen. :slight_smile: Yapılan şeyleri göz ardı eden ben olsaydım hak verirdim emin ol.

5 Beğeni