Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

hasan abi bu volvo ses modunu bende kullanacağım da mod sıralamasında bir sıralama var mı yoksa rasgele koysam olur mu?

1 Beğeni

can sıkabiliyor ama bazen :slight_smile:

2 Beğeni

Valla bilmiyorum knk bende hiç bir problem yok mod olmasına rağmen 1.38’e hazırım

1 Beğeni

senin sürüm kaç? Dx11 vs dx9 seçeneği kalmadı artık biliyorsun

1 Beğeni

1.37. Oyna dediğinde çıkan ekrandan seçmiştim. Genelde direk seçili olanı değiştirmeden oyna diyordum.
image

1 Beğeni

Seslerden dolayı 1.36’da oynuyorum. 1.36’da da zaman zaman kaza yapıyorlar. Herhangi bir mod vs yok.

1 Beğeni

Oyunun özelliklerine gir betalar kısmına rx-device dx11 yaz sorunun çözülür bir daha bu ekran karşına çıkmaz

katılıyorum

1 Beğeni

Ben yapay zekada böyle sorunlar yaşamıyorum.

1 Beğeni

Ben de yaşamıyordum. Son event güncellemesinden sonra sapıttı hepsi.

bende de özellikle D110 Tekirdağ-Edirne yolunda araçlar böyle sapıtıyor sürekli ya.

1 Beğeni

Bilmiyorum ne kadar etkisi oluyor ama trafik değerini arttırınca sapıtıyor olabilirler. Ben oynadığım zamanlarda değeri 1 olarak ayarlı tutuyorum, başıma bir sorun gelmiyor :smile:

2 Beğeni

Real traffic density modu vardı bende belki o da sıkıntı çıkarır

Mümkün olduğunca mod kullanmayın oyunun orjinalliğini bozuyorsunuz, ondan sonra bu sapıtıyor bu olmamış diyorsunuz

3 Beğeni

ben mod falan kullanmadığım halde böyle

trafik modu kullanandada sıkıntyı oluyor kullanmayandada 2012 yılında çıkan bir oyun 3a bir oyun değil ancak motorunun artık yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum zamanın gerisinde kaldı gibi

Oyun motoru yenilemek kolay değil oyunu tamamen yeniden yapmak zorundalar ki bunu yapmazlar

Aynen katılıyorum mod kullanmiyorsaniz bir hata varsa configi silin bir daha bakin tekrar varsa ayni sorun gelin buraya yazin,oyunsa gorup hemen gelip yazıyorsunuz cok gereksiz yorumlar var bu konuda

bunu da normal karşılamak lazım

3 Beğeni