Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

onun siyahı vardı

1 Beğeni

güncelleme geldi

2 Beğeni

Arkadaşlar etkinlik başladı. Herkese iyi seferler.

4 Beğeni

ats oynadığım için etkinlik vesilesiyle fmod’a şimdi baktım tek kelime iğrenç olmuş.

3 Beğeni

Volvonun sağ silecekte diğerine göre bir yavaşlık mı var sürenler bakabilir mi bana mı öyle geldi

1 Beğeni

Promods canada geldikten sonra, ivme ful yukarı yönlü ATS ye kayacaktır herkeste.
Biz zaten ATS yi seviyoruz, uzun burun bahanesi bir süre sonra yerini ATS aşkına bırakacaktır diye düşünüyorum toplulukta.
Çünkü herkesin DNA sında Haulin vardır az çok :slight_smile:

5 Beğeni

oyunda genel anlamda bir problem var 1.37 den itibaren sanki ağır çekime giriyormuş gibi oluyor volvonun motoru ortada yok şehirlerde anormal derecede fps droplanması oluyor özelliklede son 2 dlc olan baltic sea ve road the black sea dlc lerinde. ben pek baltıkta olamdığımdan sorunda fazla görmedim ancak black sea ile gelen bölgeye geçince nedense anlamsız bir ağır çekim fps droplanması oluyor bu oyunu bu hale getirenler utansın diyorum başkada bişey demiyorum

1 Beğeni

Her yeni DLC de yeni dokular objeler geliyor. Ve bunlar öyle kalitesiz dokular değil. Ayrica 1.38’de grafik güncellemesi düşünüyorlar. Bence herkes kendini hazırlasın.

1 Beğeni

dokuların kalitesine denecek laf yok ancak senin sistemin fazlasıyla yettiği bir oyunu droplarla ve sanki ağır çekime girmiş gibi oynamaya çalışsan hoşuna gidermi bence burda önemli olan birşeyi getirirken tml gibi bişeyi bozmamak lazım misal fernbusta her güncellemede birşey gelirken birşeyi bozuyorlar :smiley:

2 Beğeni

Sistemini bilemem fakat yazdığına göre bunlar 1.37 den sonra olmaya başlamış. 1.37 ise koronavirüs döneminde çıkan bir güncelleme herkes biraz sabır göstermeli. Zamanla taşlar yerine oturur.

3 Beğeni

köyde pancar motoru kullandığım için o kadar net benzemiş ki Scania’nın sesi
harikasın SCS!.

resmen batırmışlar.
Etkinllik için geri dönmüştüm ETS ye.
5 markayı da kullandım.
sadece Volvo kendi seslerini (1.36 sürümüyle kıyasla) korumuş.

ama Scania nedir abicim!. Scania ne öyle SCS
tamam, bu sürümde tırlarla ilgili sesler yok, anladık.
ama bari korusaydın eski sesleri.
anasını satayım ben Scania’dan bşka multide araç kullanmadım 1 milyon kmde.
şimdi pancar sesleriyle 1000 km gidilmez ki!

3 Beğeni

scania’yı bıraktım artık volvocuyum kriechbaum harika yapmış :slight_smile:

5 Beğeni

Gençler şu eski kasa MAN’ı açsanıza bi’ sesi değişmiş gibi geldi bana ama MP3 sesiyle harmanlanmış sesi, rölantı sesi MP3’ÜN sesi.

1 Beğeni

Canli yayini izledim ses baya kaliteliydi evr ile iyi rekabet olcak ins daha guzel yeni sesler cikarir kriechbaum

2 Beğeni

Herkes oyunla drop ve fps sıkıntısı yaşıyor nedense, ben en yüksek ayarlarda oynuyorum herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum oyun gayet güzel akıcı :slight_smile:

bu kişinin sisteminede sahip olduğu dlc lere aktif modlarına vsvs herşeye bağlı oluyor ancak genel anlamda baltıkta ve black sea bölgesinde özelliklede istanbul ve çevresinde oyun sanki ağır çekime geçmiş gibi oluyor (fps düşmediği halde) ve aralıklarla droplanmalar oluyor bende ultrada oynuyorum ancak canıma tak etti desem yeridir artık ne istanbula nede baltığa uğruyorum

1 Beğeni

Direksiyonu mouse veya klavye ile kullanan arkadaşlar gerçek fizik/süspansiyon(ayarlar en solda olacak şekilde) ayarları ile oynamak istiyorsanız Kontroller kısmındaki direksiyon hassasiyetini en sola, direksiyon doğrusalsızlığını da en sağa çekin.
Tabii bu durum direksiyon animasyonu ile mousenin arasında bir uyumsuzluk meydana getirir, sanki mouse de bir boşluk varmış hissiyatı verir, siz mouseyi haraket ettirdiğiniz halde animasyon da bir hareketlilik olmaz
Bu durumun sebebi aslında tırlarda olduğu gibi(yani gerçekte olduğu gibi) aracın kontrolünü 1800 derece hale gelmesinden ötürü.
Tabii direksiyon animasyonu 900 derece olduğu için mouse veya aracın kontrolü ile direksiyon animasyonu arasında bir uyumsuzluk ortaya çıkıyor.
Eğer direksiyon animasyonuna değil de;kontrole odaklanırsan bir sıkıntı olmaz.
Belki bir müddet kullanarak acemiliği atlatma ve adepte olma süreci gerektiriyor, hepsi bu

2 Beğeni

Dün ilk defa directx 11 ile İtalya’nın şehirlerinde dolaşırken benimde oyunum kapandı. Herhangi bir mod kullanmıyorum.

2 Beğeni

Oyunun AI’nda cidden çok sıkıntı var son güncellemeden beri… Biri yeşilde geçmiyor öbürü böyle kalmış. Bunlarla da sınırlı değil birbiriyle çarpışma mı dersin ; yolun ortasında durma mı dersin…

1 Beğeni

gercekte öyle degil mi zaten :slight_smile: niye bu kadar şaşırıyorsunki

2 Beğeni