Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yanlışlıkla bir ara pdf yapmıştım çözümü pdf yi kaldırarak bulmuştum senin ki biraz zor yada varsayılanı başka bir dosya yapabilirsen silip tekrar yükleyerek çözebilirsin

1 Beğeni

Dosyaya sağ tıkla “Birlikte aç” kısmı var onun üstüne gel. Bi’ menü daha çıkacak karşına oradan da “Başka bir uygulama seç” tuşuna tıkla. Oradan sonrasını ayarlarsın artık.
İkisini de seçtikten sonra “.scs dosyalarını açmak için her zaman bu uygulamayı kullan” kısmını işaretlemeyi unutma.

Olmaz ise ikinci yol:
Dosyaya sağ tıkla “Özellikler” kısmını aç. “Dosya türü” altında “Birlikte aç” var oradaki “Değiştir…” butonuna tıklayıp değiştirebilirsin.

1 Beğeni

Teşekkürler hocam. :+1:t2: Deneyeceğim.

Ben bunları önceden denedim bir şey değişmedi.
@The.Yigido68 Bende WinRar’ı varsayılan yaptım. En azından düzgünce açıyor. :smiley:

3 Beğeni

ETS2 için SCS Forum’da 1.37(Açık Beta) hatalar bölümü açıldı.

4 Beğeni

Arkadaşlar, aramızda hiç hybrid/mutant çekici deneyen var mı? Yani mesela kupası mp3 actros, motor daf/paccar, şasi yeni seri scania yapabiliyormuşuz ya kodlamayla, o nasıl oluyor? can sıkıntısından değişik şeyler denemeyi düşünüyorum.

Hayatımızın 1000 saatini ayırdığımız oyundur kendisi…

6 Beğeni

etkinlik bittikten sonra çıkartıcaklar herhalde . Bi zahmet de çıksın artık 1.5 ay oldu ats ye çıkalı beta :smiley:

artırıyorum ve 2.000 diyorum

bu kadar süre hangi ara geçti hiç anlayamadım

3 Beğeni

4.118 saat olmuş :smiley:

2 Beğeni

Arkadaşlar merhaba bugün EVR’den iki tane mod satın aldım ama modların pdf dosyaları indirilirken başarısız-ağ hatası diyor. Yardımcı olabilecek var mı?

1 Beğeni

2900 Saat @Ozgur59 hakan yavaş çiğerimi söktün :smiley:

1 Beğeni

SCS forum da 1.37 Hata konusu açılmış beyler anlaşılan bu akşam 1.37 açık beta çıkacak gibi

2 Beğeni

etkinlik bitmeden gelmeyebilir genelde çıkmadan 1 veya 2 gün önce açılırdı diye biliyorum

Belli de olmaz aga bu SCS’nin ne yaptığı belli değil bir ara etkinlik devam ederken de bunların beta çıkardığı olmuştu

gece biticek etkinlik belki yarın gelebilir guncelleme

2 Beğeni

Kardeşim bendede oldu bu modları satan kişiye mail at derdini anlat başka bir link atıyor ordan sorunsuz iniyor. Ama önce tarayıcı değiştirip indirmeye çalış

3 Beğeni

Allahını seven 1.37 göndersin

1 Beğeni

Buralar karışacak vaziyet alın :person_raising_hand:

1 Beğeni

:slight_smile: Ben 2 çocuk babası her ay 14 gün acil nöbeti tutan bir sağlık çalışanı olarak anca bu kadar vakit ayırabilmişim

22 Beğeni