Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Allah Allah nasıl oluyorsa @renaulttrucksco aynı şeyi 2019 Eylülde Paylaşmış :thinking:

Konu saptıysa pardon aceleye gelmiş tasarım yaptım var bir hayalimiz umarım gerçek olur diyerek nokta koyuyorum :rofl:

resim

Bu sıcaklık değerlerinden anlayan var mı? DELL 7577 laptop ile oynuyorum epeydir MSI Afterburner ile kontrol etmemiştim genelde CPU sıcaklığı 77-82 arasında seyrediyordu. Bugün İtalya civarında bir sefer attım 75-91 arasında inip çıktı ama ortalama 84 diyebilirim. FPS düşüşü yaşamadım ama bu değerler normal mi? Başıma iş açmasın bu devirde.

i7-7700HQ, Nvidia GeForce GTX1050Ti, 16 GB ram

70 ten fazlası normal değil.Pek te bir şey olmaz.Zarar vercek dereceye gelirse makina kendini resetler.ama ömrünü de kısaltırsın ve fatal error benzeri hatalar alabilirsin.Aygını biraz soğutmanın yolunu bulmalısın.

1 Beğeni

80 - 85 bandına kadar sorun değilde üstü sorun yatabilir. Burada gerekli bir takım tedbirleri alabilirsin. Bilgisayarın havalandırma kanallarını tozdan arındır, işlemcinin termal macununu yenile. Çok fazla etki etmesede oyun oynarken soğutucu kullanabilirsin. Gerekirse ayarları düşürüp işlemci kullanımını kısıtla.

2 Beğeni

Fs19, ets2, csgo dışında pek oyuna girmiyorum ama cpu sıcaklığı ilk günden itibaren 70-82 arasındaydı. Normal mi diye servise sorduğumda oyun laptopları için normal değerler demişlerdi. Bugün 85-90ları görünce şaşırdım. Dell servisine mail attım bakalım ne diyecekler. Soğutucu kullanıyorum, tozlanma durumu da en hafif seviyede. Belki macun değişimi gelmiş olabilir.

1 Beğeni

Bende 2 yıl önce msı marka laptop kullanıyordum bu dediğin sıcaklıkları benim makinada görüyordu yani soğutma tarafında o kadar iyi değiller masaüstüne geçtim en kral oyunda 70 dereceyi geçmiyor.

1 Beğeni

Aynı laptop ile çekilmiş birçok videoya baktım değerler birbirine çok yakın. Forumlarda falan inceledim Dell sıcaklık sınırı 105miş 80-90 sıcaklık i7 7700hq işlemcili gaming laptoplar için normal değerlermiş. Dell türkiye az önce cevap verdi oyundan oyuna değerler değişir fps düşüşü veya donma yaşamıyorsanız endişelenmenize gerek yok isterseniz koç sistem ile görüşün diyip email ve telefon yazmış.

Ets 2 nin yeni tamirhanesi

4 Beğeni

Çok hoş duruyor. :star_struck:

şu tikveşli hüseryinin kamyonun ses modunu bulamadım bilen varmı acaba

1 Beğeni

Arkadaşlar Print Screen tuşunu sağ sinyal yapıyorum ama çalışmıyor.

-Bilgisayarımda numlock olmadığı için sağ yön tuşuna en yakın tuş Prtsc tuşu-

Modları yanlışlıkla notepad ile açtım. Hepsi not defteri oldu. :sweat_smile: Yeniden uzantısını nasıl .scs dosyalarına dönüştürebilirim?

Uzantısı değişmemiştir de varsayılan uygulaması değişmiştir.Bir şeyler buldum ama herhangi bir uygulama seçmek zorunda bırakıyor.
Arama>Varsayılan Uygulamalar>Dosya türüne göre varsayılan uygulamaları seçin
Solda uzantıya göre aşağılara doğru inersen görürsün.

1 Beğeni

em1r’in dediği gibi uzantıyı değiştirmedin sadece .scs uzantısını açıcak uygulamayı varsayılan yaptın. Notepad yerine winzip winrar jzip gibi bir uygulama seçebilirsin bu şekilde .scs uzantılı dosyaların içeriğine erişim de sağlayabilirsin.

3 Beğeni

Scs çok fazla key dağıttı yakında oyunu alacak kimse kalmaz :smiley:

Kurcalarken benimkide not defteri ile açılıyor artık. :slight_smile:
Bende bir metin belgesi oluşturdum uzantısını .exe yaptım. Sonra scs dosyaları için bu exe dosyasını varsayılan yaptım. Bir çözümde bulamadım.

1 Beğeni

@anon68378737 şu videoda anlatılanları bir dener misin? Pc’de değilim şu anda.

1 Beğeni

Maalesef işe yaramadı birde sen dener misin? Bende buga girdi gibi çünkü not defteri dışında bir programı varsayılan yapıyorum. Videodaki işlemleri yapıyorum ama yine de not defteri ile açılıyor.

1 Beğeni

Bende de değişmedi. N’apcaz? :smile:

1 Beğeni