Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Acaba Mercedes benz Tuning Pack olabilir mi ?

Yeni oyun yeni oyun motoru demek 1080 ti yada rtx serisi ekran kartları demek kısacası sağlam pc demek şuan ets oynayan kişilerde %60 da böyle pc yok o yüzden scs yakın zamanda yapmaz

1 Beğeni

yeni oyun motoru gelmeden de yapılacak çok iş var yabana atmayın kendi motorlarını dx11’e geçildi tam sürüme varacak bir sürü getirisi var scs laf olsun diye geçmedi ya da başka herhangi bir firma bunu yapmaz
ancak bu bir süreç işte yapacak bir şey yok her stüdyonun kendine has gelişim süreci ile stratejisi var faydalı faydasız bir sürü şey görüyoruz ets2 için beklenen gelecek şeyleri listelesek oooo kendi söylediklerini geç açılacak kapılarla gelecek onca şey var bitmez yani uzun işler

komple yenilik şart grafikler, sesler, fizikler, oynanış mantığı

10 Beğeni

Yazılanlara bakınca katılmıyorum desem haksızlık etmiş olurum, mesala oyunun single playerinde hic bir değişiklik olmuyor adam akıllı bir lojistik kuramıyorsunuz kendi filonuzdaki tırları yollarda göremiyorsunuz başlagınçta basit gibi dursada hem oyuna bağlılıgi artiracak bu hemde daha tutkuyla oynayacağız oyunu.

2 Beğeni

Range T daha gelmemişken geçtiğimiz günlerde iveco yeni çekicisi olan Iveco Magirus Sway i tanıttı.Stralisin yerine cikti bu model.Dıştan çok farklı ama içten konsolu Stralisle aynı hemen hemen.Belki çıkar ilerideki güncellemelerde.

3 Beğeni

Galiba SCANIA’nın tasarımlarından almışlar yeni kasa SCANIA ya çok benziyor

1 Beğeni

Bizim ford fmax bundan daha güzel duruyor bu ne böyle tranformes gibi transfromesdaki cekiçi değil mi bu şu yan spoilerlar yeni volvo fh xxl kabinin spolier gibi olmuş daha uzun kalın yakttından tasarruf yanlız mavi olanda v8 motor var gibi tam youtube dan ıveco nun videosunu izliyordum en sonlarda mavi gecen yeni iveco v8 motor var gibiyidi o ses geliyordu

Ben hala oyunda Man euro 6 ve Scania S serisini daha çok kullanıyorum bi de Volvo nun son getirilen tırını. Bilmiyorum bu tır gelirse oyunda nasıl olur ama sürücü keyifli olursa 4.tır olarak kullanabilirim.

Road to the Black Sea DLC’si için çalışma sürerken, bende bu DLC’nin ardından yakında gelebilecek DLC tahminim: Road to the Black Ses DLC’sinden sonra Anatolia DLC güzel olur bence. Çünkü İstanbul’un Anadolu bölgesiyle birlikte Tüm Türkiye’nin illerini getirebilirler. Karabük’ün şehir girişi, Gerede-Bolu-İstanbul, Çerkeş-Samsun kavşağını gerçek hayattaki gibi yaparlar. Türkiye’deki benzinlikler olarak da Opet, Petrol Ofisi, Türk Petrolleri, Maspet, Ecopet, Akpet gibi markalar falan lisanssız haliyle eklerler. Trafik olayı için ise, Türkiye’de kullanılan Tofaş Şahin-Doğan-Kartal, Renault Symbol, Clio Sport Tourer, Yeni Megane Sedan, Astra Sedan ve HB, Insignia, Fiat Uno, Tipo, Tempra, Doblo (ATS oyununa RAM ProMaster City olarak gelebilir), Egea Sedan-HB-Station Wagon modellerini vs. getirirler oyuna. Kırkayak kamyonlar konusuna gelirsek, Bu özelliği Scania R/Streamline ve Yeni Jenerasyon R ve S modellerine, DAF’a, Renault Premium’a, MAN’ın 32.270 gibi model olarak, Mercedes Yeni Actros’a gelip Axor modelini de oyuna katabilirler, Iveco için ise, ona da Eurocargo olarak katarlar diye tahmin ediyorum. Plakalar tabii ki de Türk olacak. Ama hangi ilden başlarsanız, o ilin plakasını kullanmanız gerekir. Örnek: İstanbul’dan başladıysanız, plakanız 34 XX XXXX şeklinde olabilir veya daha farklı bir şekilde dahil olacaktır. Yollar olarak da E-5, D-100, E-80 gibi yollar oyuna eklenecektir. Şirketler yine sanal şirketler olacak. LKW, Stokes gibi. Ama türk adlarıyla hazırlarlar.

Bunu çok uzun yazdığımı farkındayım. Sadece Road to the Black Ses DLC’sinden sonraki DLC’yi tahminen burada belirtmek istedim. Hepsi bu. Yanlışım olduysa affola.

Road To Black Sea 'den sonra büyük ihtimalle İspanya-Portekiz-Andorra ülkelerinin olduğu bir dlc çıkacak. forumda bununla ilgili konu da vardı

2 Beğeni

Olabilir. Ama benim görüşüm bu yönde. Belki senin dediğin de olur.

1 Beğeni

benim aldığım duyum o yönde. neyse şu bizim dlc çıksın da ondan sonra görürüz 2020 yılında

1 Beğeni

Yani. Bencede.

1 Beğeni

Anadolu manadolu yok bunun olmayacağını üstüne basa basa kaç defa söylemeleri gerekiyor? Üstelil bundan sonra bekliyorsunuz. Bu tahmin değil mantıksız bir spekülasyon

1 Beğeni

Tahminin güzel ama ets2 için biraz saçma. İzmir gibi şehirler yunanistan dlcsi ile liman şehir olarak eklenebilir diye düşünüyorum.

Bahsettiğin herşey ETS2 Türk topluluğunda herkesi hayalinde. Malesefki SCS için öyle değil. Görüp görebileceğiniz en uç nokta olarak geldi. Bundan sonraki DLC paketlerinde ise İber yarım (ispanya-portekiz) adası gelmesi çok yüksek bir ihtimal… Sonrasında kalan kısım Batı balkanlar olacaktır, bunun haricinde geriye kalan İrlanda, Ukrayna, Belarus ve Moldova…

Muhtemelen Road to the Black Sea sonrası
1- İber Yarım Adası
2- Batı Balkanlar
3- (Ukrayna Belarus Moldova)
4- İrlanda
Çıkabilecek DLC olarak 4 DLC kalır. Yılda 2 DLC desek 2yılda tamamlanmış oluyor. Bundan sonraki aşamaysa eski bölgeleri güncelleme olacaktır ki bunu zaten Almanya ile başlattılar. Sonraki adımda İngiltereyi ele alacaklarını düşünüyorum…

Arkadaşlar boşa hayal kurmayın. Net bir şekilde bir sonraki İspanya Portekiz İberia DLCsi olacak neyin tartışması bu. Biraz konu takip edip blogları okuyun

yeni dlc ile bizlerden iyi para kazanırlarsa 3-5 dlc sonra devamı gelir.

Geçenlerde Steam’e eklenen gumenzi adlı DLC’nin boyutu belli oldu. Ne kadar Goodyear fan pack olarak tahmin Etsekte, Mercedes Tuning pack olmasıda ihtimaller arasında…
Hatta testlere bile başlanmış…

Gumenzi DLC 20.72 MB
Michelin Fan Pack DLC 27.23 MB
Mighty Griffin Tuning Pack DLC 19.57 MB
Daf Tuning Pack DLC 11.00 MB

17 Beğeni

İngiltere’yi bir an önce yenileseler çok iyi olur. Yıllardır ETS 1’i baz alan yollarda oynuyoruz. Oyunun en kötü yerleri İngiltere’de olabilir.

4 Beğeni