Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Yıl Sonunda Karadeniz DLC’sinin çıkması Mümkün Ama Diğerleri Mümkün Değil

Kesin olanlar;
Road to the Black Sea DLC
ATS yeni eyalet Utah?
İki yeni çekicinin ATS’ye gelmesi(onlar dedi)
Renault Range T geç de olsa gelecek??

Mümkün olmayanlar;
Resmi multiplayer unutun
F-MAX unutun şu an

ve her iki oyun için de yapılan tek çalışmalar bunlar değil oyun özellikleri daha önemli

4 Beğeni

ben multiplayer’ı geçtim, 2018 sonu gelmesi beklenen sanal şirketler bu yıl bitmeden gelse şükrederim :laughing::smiley:

1 Beğeni

Akşam yayın var mı?

olacak tabii

3 Beğeni

O listeye birde ECS yi eklemenizi rica edeceğim. :smiley:

3 Beğeni

Benim beklentim 2020 sonu ecs çıkışı :smiley:

Nasıl çözdün bilgi verirmisin bende pc yi formatladım ama oyunu açtıktan belli bir sonra drop yedim yine ekran kartım Asus 1050 ti strix ısı 66 70 çıkıyor birde fanları devreye girmesinde sorun var gibi geldi servise başvursam mı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

@bytutkun valla sorun devam ediyor gibi pek anlamadım, internetten steam oyunları kasmaması için, kod buldum:

2 Beğeni

MAN TGE’yi yollarda görüp, Kamyonet taşıyıcı ile şasi modellerini taşıma olsa. 2019 model Crafter ile aynı olduğunu ve sadece 2019 model Crafter modelinin yapay zeka trafiğinde olduğunu biliyorum. Ama en azından SCS bunu görüp okusa, MAN TGE belki lisanssız haliyle bile yapay zeka trafiğinde görürüz.

1 Beğeni

Dostum kendin söylüyorsun zaten oyunda lisanssız modeli AI trafiğinde mevcut .Yeni Crafter ile TGE tüm özellikleri aynı sadece logoları farklı .

1 Beğeni

En azından TGE modelini Kamyonet taşıyıcı üzerine şasi hallerini koyabilirler. Bunu demek istediydim.

1 Beğeni
5 Beğeni

Black sea dlc de Hayrabolu gördüm ya :slight_smile:

2 Beğeni

İleride gelebilir diyelim :blush:

1 Beğeni

Zahmet oldu ama sonunda simülasyona girdikten sonra kol/direksiyon vb. bağlı değilse uyarı penceresi geliyor. Aygıtı bağlarsanız algılıyor. Eskiden unuttuğumuz zaman simülasyonu kapattıktan sonra aygıtı bağlamak gerekiyordu. ATS için de geçerlidir.

1 Beğeni

ahahahahahah deereceye girdim ulan :smiley: ilk defa bir yerde bir şey yaptım :smiley:

ödül mödül istemiyorum

23 Beğeni

bekliyordum dedim bir umut lan bir umut güzel fotoğraftı çok realistikti dedim olur mu? :smiley: oldu tenks

5 Beğeni

Gerçekten olmuş Hasan abi. Ben bile katıldım. Benim DAF’a bir bak bence. Beyaz panjur ve “V” led yaptırdım aracıma.

Ama bu yarışmanın garip olduğu gerçeğini değiştirmez. Neyse F-MAX için biz de yapıcaz mekanlarınızı açılarınızı seçin hazırlık yapın

5 Beğeni