Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

eyvallah sağol yine de

Yılın başında RX570 ve R5 2500X sistem topladım, mönitör ile sorunsuz oynayabiliyordum. Mönitörü bir arkadaşa vermem gerekti ve PC’yi kasanın yanında duran 41inç TV’ye bağladım. Bu TV’de ETS2’yi her açtığımda görüntü ayarları sıfırlanmış ve geriye çekilmiş halde buluyorum, örneğin 400 ölçekleme High ayarlı iken 125 ölçekli olması gibi. Sabit 60 FPS iken 25 FPS alıyorum, Bunun gibi FPS düşüşleri Fifa oyununda da oluyor.

Araştırmalardan anladığım kadarıyla ekran değişikliği olduğu için grafik ayarlarını sıfırlamam gerekiyormuş sanırım? Böyle sistem işlerinde yeni olduğum için aşina değilim yardım ederseniz sevinirim.

2 Beğeni

Multiplayer özelliği çalışmaları resmi olarak başlamış. Zaten yayında konvoyla ilgili sorulara bununla ilgili cevaplar verdi ve yine CB radio olayı da bununla bağlantılı. Çıkış tarihi vs. yok. Bir sürü aynı şeyi tekrarlıyor. İleride ileride ileride…

2 Beğeni

Resmi multiplayer desteğini beklememin tek sebebi yapay zeka araçların olması ve kalabalık yerlerde gereksiz kasılmaların olmaması sonuçta scs destek verecekse altyapı daha iyi olacaktır diye düşünüyorum ama tabi daha zaman var :slight_smile: CB radio tam olarak nedir? Acaba düşündüğüm şeymi :smiley:

1 Beğeni

@kerem ve trollerinde anında banlanması.:smiley:

Radeon ayarlarından (mouse sağ tık) Oyun sekmesini seçerek tüm oyunlar için geçerli olacak yada ETS2 yi seçerek sadece ETS için geçerli olacak grafik ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Ne oldu yav göremedim :smiley:

DAF screenshots yarışması sona erdi ama kazananlar açıklanmadı ya da ben mi kaçırdım? Twitter’da paylaşan Türkleri görüyorum da artık yapmanıza gerek yok zaten diskalifiye oluyorsunuz. Sanırım bu da biraz hayal kırıklığı yarattı.

3 Beğeni

Onlardan biri benim :slight_smile: Henüz açıklanmadı ama paylaşım yapıyordum. Bitiş tarihi 13 diye hatırlıyorum 3müş :confused: Attıklarımı silsem mi bilemedim. Düzenleme yapabilsem etiketi kaldırırdım

Son gün yani 3 Haziran’da oradan buradan bugün resim gönderimi için son felan dediler, sonra ne Scs’den ne de Daf’tan açıklama yapan olmadı.

Ben Twitter üzerinden yollamıştım Hasan abi. V ledli beyaz bir DAF fotosu attıydım.

Orayı görmüştüm unutmuşum. Deneyeceğim teşekkür ederim.

1 Beğeni

Öncelikle merhabalar, nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum kusura bakmayın.
Scania Streamline Highline kabinde bulunan rüzgarlık 1.35 güncellemesinin ilk beta halinde Scania R2009 modeli için de gelmişti ve spoiler her iki model içinde opsiyoneldi fakat şuanki tam sürümde bu olay tekrar eski haline döndürülmüş R2009 Highline için spoileri kullanamıyorum bunun için çeşitli modlar var biliyorum ama herhangi bir mod kullanmadan oyun save dosyasını editleyerek Streamline rüzgarlığını R2009’a aktarabiliyor muyuz ya da R2009 modelinin ön deflektörlerini Streamline modeline aktarabiliyor muyuz cevap verirseniz teşekkür ederim.

deflektörden kastım bunlar

1 Beğeni

rjl modunu kullan onda var istediğin çoğu şeyden fazlası :slight_smile:

2 Beğeni

mod harici olmuyor mu? modu indireyim o zaman

mod harici bilemem ama rjl nin içindekileri görünce gözün diğerlerini görmez zaten emin ol pişman olmazsın

2 Beğeni

Yeni blog.

2 Beğeni

arkadaşlar bazen ets de araç içi kamerada tırın direksiyonunu çevirirken takılarak dönüyor bunu sebebi nedir sizce? yardımlarınızı bekliyorum

2 Beğeni

ETS2/ATS bende sürekli kasılıyor, oyunları açtığımda Windows Başlatma Çubuğunda arka arkaya 2 oyun açmışım gibi bir şey görüyorum, PC’ye format attım, oyunları sildim, hala aynı? Oynanmayacak düzeyde kasılmalar sık oluyor.:neutral_face:

1 Beğeni

Bende oyunu configden "rdevice"daki yeri dx11 yapıyorum. Fakat açmıyor ve config’deki “rdevice” otomatik olarak dx9 oluyor. Nasıl dx11 olarak çalıştıracağım? :slightly_frowning_face: