Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Yaz indirimlerinde daha düşeceğini belirtenler olmuş. Bu kesin değil. Şansen 1 ay gibi kısa bir sürede oranda değişiklik yapılacağını sanmam. SCS böyle bir firma değil. Ama size kalmış, acelesi olmayan bekleyebilir. Kuyruktan düşen kartları yaklaşık 2 hafta düzenli satarak 7-8 TL daha ucuza getirme imkânı da var. Ya da şimdi alıp yazın paraları bir sonraki DLC ya da başka bir şey için biriktirebilirsiniz. Sorumlu ben değilim. :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Steam cüzdanda diğer oyunların envarter satışlarından kalan parlara 10-30₺ ekleyerek ek paketlerin hepsini satın aldım şimdiye kadar. Satın alınmayan paketlerde ülke boya paketleri mevcut. Onlardan da son çıkan 7-8 tanesi galiba. ATS ve ETS2 de full gidiyorum.

Bu durumu şöyle ifade edebilirim ki; Sevdiğim ve devamını görmek istediğim bir oyun. Her iki açıdan (satıcı ve alıcı) baktığımda çalışanlara bir para gitmesi gerekiyor ve oyunların satılması gerekiyor. Benim vereceğim 2₺ lik boya paketinin bana pek etkisi olmaz ama 100 kişiden SCS ye yarayan şeyler olur. Bu sürkilasyon olduğu sürecede oyun üzerindeki çalışmalarda devam eder…

2 Beğeni

#IDriveDAF yarışmasına Twitter üzerinden katıldıysanız linkleri bana atabilirsiniz ben de beğenir retweetlerim

https://twitter.com/simulasyonturk

profildeki son örneklere bakabilirsiniz.

3 Beğeni

:smiley: aylar önce çekmiştim çok güzeldi

9 Beğeni

HCT’ler İsveçte’de kullanılıyormuş artık::slightly_smiling_face:

3 Beğeni

SiSL’s Mega Pack 500 bin aboneyi geçti!

https://www.simulasyonturk.com/sisls-mega-pack-500-bin-aboneyi-gecti/

6 Beğeni

Oscar Lee gerçek hayattaki tır fiziklerini 1.35 de nasıl çalıştığını gösteriyor üzerinde baya çalışmışlar belli

16 Beğeni

iyi olmuş geliştiren kişinin göstermesi daha iyi benim hazırlayacağım videoda bunlardan sırayla bahsedicem

4 Beğeni

Çok iyi görünüyor

SCS Software resmi sitesinin tasarımını m.ö. 6’dan günümüze güncellemiş. Oyun motoru vs. hakkında birkaç ekstra bilgi vs. de eklenmiş.

9 Beğeni

Bu ETS2 oyuncu(her yerdeler) kitlesi her şeyde aptal, anlayışsız, moron olmak için özel çaba sarf ediyor. :frowning: Türkiye’nin son 20 yılının özeti adeta okuma-anlamada neden sonda olduğumuzun en net göstergesi bu kitle :neutral_face:

8 Beğeni

Haklısın Hasan abi. Bunlar için bir çözüm olsa.

Güncellemeden sonra bir kaç skin modu yükledim. İş çıkmaz oldu. Bilen var mı?

bu scs neden ets 2 de yol kenarındaki çalışmaları vb şeyleri oyuna ekledik demek için gözümüze sokuyor resmen yahu 50 metrede bir bu gibi kaza yapmış araç falan var bunu azaltsınlar yeter yaa sürekli kaza yapıyoruz

Ayarlardan Rastgele yol olayları’nı azaltırsanız sorununuz çözülecektir.

3 Beğeni

skin modlarını devre dışı bırakıp denedin mi? ayrıca onlar neden sıkıntı çıkarsın?

Anlamadım ki hocam. Şimdi masaüstü PC’de kurulu olan oyundaki var olan profilime geçtim, sorun gözükmüyor. Tuhaf.

heaa yaa aga görmemişim onu eyvallah

1 Beğeni

iki gündür çıldırtcaktı beni

1 Beğeni

Oynanış ayarlarından ayarlayabilirsin.