Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Arkadaşlar oyunda iyi şoför bulmanın yolu nedir ? Ne zaman baksam hep 0.9 seviyeli 1 seviyeli şoförler çıkıyor… Tamam şoförlerimiz kendisini geliştirsin mantığı güzel de yani bu seviyeler bana çok düşük geliyor…

Selçuk abiyi alıp eski kasa DAF ı veriyorsun ve direk kar ediyorsun bende bu şekilde yani :slight_smile:

8 Beğeni
4 Beğeni

1.35 güncellemesinde Fransa için yeni yollar var.

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-ats-icin-1-35-guncellemesinde-yeni-yollar-ekleniyor/

9 Beğeni

1.35 için daha büyük silahları çıkarmamışlar, büyük silahlardan birisi DX11, peki diğerleri ne? Fmod’mu? Veya sesli navigasyonmu? @HasanOfke bize junior beta tester olarak söyleyecekleri vardır, ama söyleyemez, çünkü söylerse ortalık karışır :slight_smile:

Belkide şu anda arkada test ediyordur kim bilir?

5 Beğeni

Küfürbaz haydonun silahları gibi bunların silahlarıda tam olması gereken yerde tutukluk yapar. :joy:

4 Beğeni

ben beta tester falan değilim ki neredne çıkardın bunu :smiley: olurdum ama benim olayıma ters :smiley:

5 Beğeni

Tanıdığın birisi var ama :slight_smile: ondan biraz bilgi kaçırsan diyordum :wink:

1 Beğeni

Yok anam bunlar hep böyle…

3 Beğeni

yıl 2019 daha dx11 gelecek ölme eşeğim ölme :slight_smile:

Geliyor merak etme!:joy:

Evet beklenen duyuru geldi :slight_smile:

4 Beğeni

Üstelik 1.35’te geliyor. Ayrı DLC falan değil.

3 Beğeni

Motor sesi çok güzel ve detaylıydı. Sanırım FMOD 1.35 ile geliyor.

2 Beğeni

Acaba İrlanda Adası’da eklenirmi ki ana haritaya bağlı olarak?

Haritalardan yollardan önemli olan bu bence gelişen özellikler, genişleyen görüntü ve bitki örtüsü değil.

1 Beğeni

Gizli başarım ortaya çıktı diyebiliriz sardunya adasındaki şehirlere teslimat :truck: yap

1 Beğeni

Genel bir sorum olacak arkadaşlar;

Şu etkinlikteki alınan dorseleri WOTr sözleşmesi ile değilde normal oyun içindeki sözleşmelerden satın alıp 90km/s hızına takılmadan kullanabilirmiyiz? Bu konuda bilgisi olan varmı? (Özellikle multiplayer da oynamak için; etkinlikleri tamamladığım için)

Öyle bir sey mumkün değil , serbest sözleşmeler local olarak kayıt olur ve bunu etkinlik sürecinde takibi olmaz , aksine wotr sözleşmelerinde internet altyapısında kullanıldığı için takibi olabiliyor.

Yeni direksiyon topuzları mı gelecek yoksa bu videodakiler mod mu?
https://www.instagram.com/p/Bwhi8cZl0Ro/

3 Beğeni