Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Benim demek istediğim muhtemelen farklı bi olay harita ile ilgili değil.

1 Beğeni

A post was merged into an existing topic: Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Sanki ses te değişiklik var :smiley:

2 Beğeni

Son teaserde ses de yankılanıyordu.

1 Beğeni

Hacılar selamlar, Euro truck’ta hiç kasma yokken kasmaya başladı oynayamıyorum. Sorun büyük ihtimal amd güncellemeleriyle alakalı baya uğraşmıştım çözmek için ama yemedi bir de size sorayım dedim.
Oyunu baştan silip kurdum, farklı amd sürümlerini vs. Denedim yeni kariyer açıp denedim yani baya bi şey yaptım ama düzelmedi…

Oyunu amd ile çalıştırmayı dene…

Denedim hocam eskiden aygıt yöneticisinden güncelliyordum düzenliyordu artık düzelmiyor

Arkadaş kac haftadır bişey gelmeid oyuna :smiley: Youtube da acılcak mı yayın

1 Beğeni

Eski Sürücüye geri dönmeyi dener misin? ( O surücüde hatasız oynuyorsan)

Belgelerim / ETS2 klasörü içindeki klasörler kalsın, geri kalan herşeyi yedeğini masaüstü’ne alarak silmeyi denermisin. Faydası olabilir.

Onu denedim o da yemiyor.
Ya ben Battlefield 1i yüklediğimde girerken amd yi güncelle diyordu bende amd’nin sitesinden en son sürümünü yükleyip oynuyordum ama o sürümle ets kasıyordu. Aygıt yöneticisinden sürücü güncelle dediğimde bi sürüm bulup onu yüklüyordu pc sonra ets kasmayıp bf açılmıyordu böyle saçma bi durum vardı ama çok oyun oynamadığımdan takmadım bunu ancak şimdi aygıt yöneticisinden gelen güncellemeyle bile kasıyor ets yani anlamadım

Oyunu silip baştan kurmuştum düzelmemişti ama denerim

https://www.fullprogramlarindir.com/display-driver-uninstaller-indir-17-0-7-5.html

bu programla ekran kartını temiz şekilde kaldır

programı açarken ama başlangıç için güvenli mod ile başlatın diyor kabul et o şekilde kaldırsın

daha sonra sürüm yükseltmek istemiyosan aygıt yöneticisinde yada o sürüm hangisi ise onu indirip kendin kur o şekilde sıkıntı kalkabilir

durmadan güncelleyip eski sürüme geçiş yapıyorsan iyi olmuyor çünkü sürümün kalıntıları oluyor genelde ve etkiliyor sistemi…

Deneyeceğim hocam eyvallah

maalesef düzelmedi. komple silip baştan kurdum sürümü ama olmadı eski sürümleri de denedim gene yemedi. lanetlendi oyun yani ne diyim :confused:

bu sorunla beraber fifa18 de açılmıyor mesela siyah ekran gelip oyun kapanıyor (crackli fifa18) kesinlikle ekran kartıyla alakalı bir sorun ama çözemedim

Bu fotoğraf yeni harita DLC’sine mi ait acaba?
https://www.instagram.com/p/Bvdjmjih7oX/

1 Beğeni

Yol dokuları İtalya gibi

1 Beğeni

Olabilir, Sardunya filan.

2 Beğeni

@samet_Candan sardunya bir çiçek ismidir. Adanın adı Sardinya. :smiley: Ve evet orası Sardinya adası olabilir

ha birde çiçek olmayabilir şeklinden ben öyle anladım :smile:

2 Beğeni