Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

bu etsde hangi ayari acmam gerekki bu ledleriin yansimasimi.goreyim
hani f ye basioz 4luleri.yakioz ya yerde yansima oluyor gece oldugunda guzel.gozukuyor bide stop lambalari gozukuyor bu ledler acinca aracin yan eteklerine taktigim ledi stop lambalari gibi yansima yapmiyormu yoksa.ben mod olarakmi gordym varsada hangi ayar

1 Beğeni

Yapar ama rahat gözükmüyor default oyunda… Bunun için Frkn64"ün grafik modunu kurabilirsin.

1 Beğeni

yani herkesde aynimi yoksa ben dusuk sistemli oldugumdan dolayimi oluo bu modsuz ledlerin yansimasi goxukmezmi yani herkesre boylemi

1 Beğeni

Ayarlarda ışık hüzmesi mi öyle bir ayar vardı. Onu bi kontrol eder misin? @JamesoN

EVR tarafından kaydedilen DAF XF 106.460 PACCAR MX13.340 E6 gerçek motor seslerini ProMods yollarında test ediyoruz. Sözde yeni multiplayer modu mevzusuna da değindik.

9 Beğeni

İkincil aydınlatma aydınlatma diye biliyorum.

Brezilya :blush:

Gerçekçi Ekonomi modları mevcut istersen indir dene beğenmez isen aç dosyayı düzenle ben öyle yaptım örneğin Türkiye haritası için konuşuyorum Aydın Balıkesir 4000Euro gibi para alıyorsun :grin: yakıt fiyatları için ayrı mod kullanıyorum malum oyunda Türk lirası olmadığından yakıtı 6.45 euro yaptım daha dün :blush: Yeni Çekici alacaksan zaten fiyatlar uçuk oluyor kusuruma bakma telefon ile yazıyorum eve dönünce linkleri istersen atabilirim.

2 Beğeni

Olur valla korkunç sıkıldım oyundan. Şu an inik değil ama indirir sıfırdan bir profil açarım denerim. :hugs:

Arkadaşlar oyunda uzun zamandır devam eden bir sorunum var. Düşük veya yüksek hız hiç farketmeksizin çekicide titreme oluyor.

Steamden oyun dosyalarını doğruladım.
Mod kullanmıyorum.
Singleplayer ve Multiplayer modunda da aynı sorunla karşılaştım.
Farklı çekiciler alıp denedim sorun yine aynı. (DAF E6 da daha fazla titreme var.)
Fakat yeni profil açınca bu sorunu yaşamadım. Bu sorunu yeni profil açmadan halledebilir miyiz? Yaklaşık 400.xxx kmdir aynı aracı kullanınca profili silip yeni profile yeni çekiciye geçmek istemiyorum açıkcası.

Ve game.log dosyasına baktığımda sürekli DAF ile ilgili hatalar var.

@onurornek1225 Profili açtığınızdan bu yana hiç mod yükledinizmi ? Konsol veya config dosyalarını kurcalamışsanız yapabilir. Ayrıca dorse dengesi ile oynadınızmı?

Daha önce birçok mod yükledim ardından sildim. Gerek mod klasöründen gerekse Steam Atölyeden vs.
Evet dorse dengesiyle oynadığımı hatırlıyorum. Oyunu, profili ve multiplayer modunu silip tekrar yüklemeyi düşünüyorum. En köklü çözüm bu olur sanırım.

@onurornek1225 Konsolu açıp şu kodları girermisin?
• g_trailer_stability 0.5
• g_truck_stability 0.5
• g_suspension_stiffnes 1.0

1 Beğeni

Sorun çözüldü. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Ne demek, Rica ederim.

1 Beğeni

Bunun manası nedir biliyor musunuz ? Anlam veremedim @HasanOfke

5 Beğeni

online işlerin adını değiştirmişler yani bilmiyorum yerelleştirmeyle ilgili ha online işlere yük piyasası mı gelecek bilemem neden olmasın 1.35te bilemeyiz

10 Beğeni

Herkese hayırlı pazarlar dilerim size bir sorum olacak ets2 de ben arka plan ışığını aktif ettiğim zaman araç içinde nedense oyun fps dibe vuruyor kasmalar başlıyor devre dışı bıraktığım zaman da 30-40 ları görüyorum bunun nedeni nedir bana yardımcı olurmusunuz

Sistem yetmiyor olabilir mi? Arka plan dediğin aksesuar olarak arka tarafa takılanlar mı? Çok ciddi bir şey yok aslında.

Kabin aksesuarlarını çok fazla abartmışsan belki ondan olabilir. @200BasanTofas bilgisayarı kötü olanlar için söylediğinde gördüm. Eğer kabininde fazladan aksesuar kullanmışsan bir kısmını kaldırıp da dene.