Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Carthoo’nun dediğine göre ETS 2 için teaser hazırlanıyormuş, ama çok yakında beklemeyin diyede not düşmüş.

Not

SCS’nin bu belirsizliklerinden bir tek benmi sıkıldım…

5 Beğeni

Hoşgedin aramıza burak… :rofl:

5 Beğeni

ya alt tarafı bulgaristan, romanya, sırbistan zart zurt balkan ülkeleri olacak sanırsın full açık dünya mekanikleri olan gta6 tarzı bir oyun geliyor :smiley: bunaldım hayır tekerleği yeniden icat etmeyeceksin :smiley: la türkiye olsa ne olur bir şekilde resmen ileride olacak zaten biliyoruz ama nedir bu kadar naz be yavrum

7 Beğeni

Yalnız Değilsin

6 Beğeni

İyi ki doğdun Estonya.:smiley:

Zırt pırt boya paketlerine yeni boyalar ekleyeceğine ilk önce zaten var olan boya paketlerini Daf Euro 6 ya düzgünce uyarla Scs.

1 Beğeni

Yine bir boş iş daha SCS’den.

3 Beğeni

Bu haftayı da bununla kapatırlar artık

Artık şu wot olayına bir el atsınlar. Yeter Abidig gubidik şeyler…

1 Beğeni

Man geldiği için sıfırdan bir profil açıp 1 - 1.5 hafta kadar sürekli oynadım. Bir şeyleri elde etmeye çalışmanın oyunu oynama isteğine etkisi çok yüksek fakat bu istek 15. levelden itibaren son bulmaya başlıyor. Sorgusuz sualsiz 400k kredi veren banka, hasar almadıkça eskimeyen hiçbir şey, kişisel dorseyle sözleşmeli iş alamamak, sürekli günlük güneşlik havada yük taşımak, şirketin hiçbir giderinin olmaması vs vs vs vs aşırı bunaldım sildim yine. Tekrar yükleyip oynamam için ya yine yeni bir araç (gelse bile yine en fazla 15. levele kadar oynayacağım.) veya kişisel dorseye sözleşmeli iş gibi özelliğin gelmesi gerek.

2 Beğeni

Arkadaşlar bunun doğruluğu nedir bilen var mı ?

3 Beğeni

neyin doğrulugunu merak edıyosun mega harıta yapımıysa eğer doğru bır çok varsiyonla harıtaları bırlestırebliyosun

4 Beğeni
9 Beğeni

Bertan Badayın BMC Profesyonel 827 kamyon/çekici modu gibi.

1 Beğeni

Gerçekten çok kaliteli. İnsanın 50 TL’yi gözü görmüyor böyle olunca…

1 Beğeni

1 ay önce oluşturduğum sıfır profilde para kasıp hayalimdeki tırı almak için çalışmaya devam ediyordum ağır nakliye yükü vardı parası iyiydi bende aldım fnish e 60-70km kala eskort araç şerit değiştirmek için durdu 5dk dır haraket etmeyince bende soldan çıktım eskortsuz yola devam ettim
sizdede bu tarz bir bug oluyormu yoksa burda ben hata mı yaptım (hiçbir mesaj gelmedi)

burada artık sabrım bitti bende solundan geçip şehre doğru gittim

4 Beğeni

Sol şeritte trafik var mıydı, varsa biraz geri gidip trafiği tekrar aktırırdın, böyle bir bug var ve sık karşılaşırsın.

1 Beğeni

trafik falan yoktu herkes durmuştu normalde geçebileceği yerden geçmiyordu araçlar

2 Beğeni

@baystinski Benimde çok başıma geldi. Dikkat ettiğimde genelde böyle olmasına arkadaki eskort araçla benim arama giren diğer araçlar sebep oluyordu. Arada araç varsa böyle şerit değişiminde kalıyorlar. Konsoldan trafiği sıfırlayınca kendine geliyordu :smiley:

2 Beğeni

Video’nun altında gerekli linkleri vermiş doğru sıra ve birleştirme için gerekli dosyaları da video içinde anlatıyor. İsterseniz yapabilirsiniz.

Not: Oyun ilk açılışta çok bekletir “alt+tab” yapmadan beklemek gerekli, bu normal.

1 Beğeni