Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

ikisi birden olursa zaten yeme de yanında yat :smiley:

1 Beğeni

Neden böyle olaylar hep ben bilgisayardan uzak iken gelişir? :roll_eyes: Aaa… Düşündümde bu SCS idi değilmi. Belki daha 1-2 ayı bile olabilir :smiley:

Desenize geldi geliyor man, oyunu oynayacak bir güzel sebep daha :slight_smile:

2 Beğeni

Yakında beta geliyor o zaman

Herkese man gibi geliyor ama bana niye range t gibi geliyor? Özellikle far kısmı onu andırıyor.
Ve evet galiba man.

1 Beğeni

Kardeş farlardan zaten direk MAN olduğu anlaşılıyor… Daha dikkatli bakmanı öneririm…

1 Beğeni

Tamam tamam gelsinde hangisi oldugu önemli değil

1 Beğeni

arkadaşlar kendinizi zorlamayın. videoda ki farlardan bakarak fotodaki araca bakın. gittikçe konu kirleniyor.

( araç resimleri Man truck internet sitesi, FotoShop Kendi yapımım)
kırmızı tır oyunda gibi hissettim ama değil gerçek

Şunu da koyayım ki aklına gelsinler

3 Beğeni

Bu SCS’nin paylaştığı yola benziyor Arnavutluk burası.:smiley:

Yorumlarda f-max bu diyenler vardı onların umudundan bende istiyorum.

4 Beğeni

o tır biraz uzun sürer 2020 olabilir yine range t den önce gelir tabii anlaşmalarda sıkıntı olmazsa

3 Beğeni

Gibi geliyor diye bir şey olamaz. SCS videoya MAN’ı etiketledi, MAN da videoyu Twitter hesabından paylaştı. Az dikkatli bakın teori üreteceğinize

5 Beğeni

Yok eski cargo gelecek :grin: Lütfen konuyu saptırmayın çıktığında Renault , Ford F-Max nerede diyeceğiz Volvo vnl gibi 2 hafta sonra kenara bırakacağız Şöyle söyleyim Scania gibi kaliteli model , ses beklemeyin . Sesler 2015 yada 2016 da alındı model i bir ara yayınlamıştı SCS model gerçeğe yakın değil gibiydi . Bilmiyorum bir tek benmi öyle görüyorum SCS tırları (yeni Scanialar hariç ) hep şasisi yüksek tutuyor sanki inşaat serisi model gibi internette gerçek ile oyundaki modele bakarsanız anlarsınız MAN da aynı şekil . İnanın bircogumuzun kullandığı Madster yapımı MAN modelleri daha gerçekçi duruyor Biraz uzun oldu ama bakalım görmeden sadece benim yorumum bu birde gelince hep birlikte göreceğiz bakalım Hepimize İyi oyunlar dilerim.

2 Beğeni

Modeli hiçbirimiz detaylı bir şekilde görüp inceleyemedik. Madster evet bir boşluğu tamamladı ama aksesuar bazında iyi modları yoksa aman aman kaliteli değil. 3D tarama ile sıfırdan bir model oluşturdu Scs her zaman kalitesi tartışılabilir ama daha görmeden, kullanmadan bir mod ile kıyaslayıp yermek doğru değil.

4 Beğeni

Tek bir resimle infaz veriliyor ya. Şaşırıyorum.

3 Beğeni

Dx11 bu sene gelecek dediler o yüzden man ve reno arka planda kaldı hep bir çok firmayla iletişim halindeler ama dx11 deyince diğer
gelecek özellikler arka planda kaldı

4 Beğeni

Sese gel :smiley:

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

5 Beğeni

Gelmeyecek onun yerine canlı yayınlar oldu.

1 Beğeni

Merhaba;
Yukarıda yazan kodları nasıl kaldırabilirim?