Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

oh beeee yayını beklıyorum

Acaba SCS Türkiye’ye gelip Tırsan ve Serin markalarıyla anlaşıp 2 yeni Dorse DLC’si çıkartır mı arkadaşlar? Schwarzmüller ve Krone DLC’lerinden sonra.

2 Beğeni

Bir çok ülkenin kendisine ait dorseleri var pek sanmıyorum açıkçası

Wielton, Fruehauf, Noteboom, Schuerle, Schmitz, Goldhofer gibi markalar belki gelebilir. Onlar Avrupada çok kullanılan dorse markaları.

1 Beğeni

@Baby bu SCS’in yüz tarama çalışmasına ait tweet burada yok? Kayboldu mu?

1 Beğeni

Bir kac tane tarama ile ilgili tweete var ama… yüz ile ilgili hatırlayamadım…?

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

PC’si kötü olanlar. Dikkatlice dinleyin daha doğrusu okuyun. Bunlar oyundan daha çok FPS almanızı sağlayacak minik ipuçları.

• Öncelikle gerek duymadığınız zamanlarda farlarınızı kapatın. Farlar sizin FPS’inizi düşüren etkenlerdendir ve bu açık bir şekilde farkedilebilir. Örneğin gündüzleri tüneller dahil kapalı olsun.

• Fazla belli olmasada krom yani yansıma yapan parçalar FPS’in ucundan birazcık koparır. (Bu kesin mi bilmiyorum çünkü benim tespitim)

• Kabin aksesuar’larını abartmayın. 2-3 den fazla koyunca düşürmeye başlıyor ki bende 40 Fps den 25’e düşürdü

• Trafik arttırıcı modlar kullanmayın ve trafik sıklığınız 1 den yukarı olmasın. (Konsoldan ‘‘g_traffic <0-10>’’ komutuyla ayarlanıyor.)

• Çok mod yüklemeyin. Çok mod FPS’inizi düşürür.

• Ve son olarak bu modu kullanın. Frkn64’ün yaptığı bu mod oyunun grafiklerini iyileştirdiği yetmezmiş gibi birde FPS’inizi arttırıyor.

Mod: Steam Community :: Error

ProMods uyumluluğu eklentisi: Steam Community :: Error

İstermisiniz bilmem ama bence daha gerçekçi yapan karanlık geceler eklentisi: Steam Community :: Error

1 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

SCS Takvimi

Keşke yol haritası yayınlansa…

2 Beğeni

bunun man tgx e6 olduğuna %100 eminim

Man euro 6 muhtemelen 2019un ilk aylarında geleceği söylenmişti zaten far yapısı da onu andırıyor.

Scs amca paylaşmış youtubeta. Kayıp bir üye katılmak üzere diye de not yazmış.

2 Beğeni

sadece man a dikkat etmeyin video bayağı kaliteli sesler filan

O, o. Kesin. Modeli kendini belli ediyor. Hem bir düşünün başka ne olabilir? :joy:

Değil mi yani başka ne olabilir? Ford f-max mi olacak :joy:

2 Beğeni

Ses motoru ile ilgili şeyler diyorum yani

1 Beğeni

Belki hem ses motoru hem de tgx ile ilgilidir.

3 Beğeni