Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Her ıkı oyunda da hıc mod kullanmıyorum, Ets2 de pek rast gelmıyor bu durum.

Allah Allah arkadaşta da oluyor o da merak etti

Kım ben mı?

sen değil başka bir arkadaşta da var

Bende de pembelik var ama çok öyle gözümü rahatsız edecek kadar çok olmadığı için aldırış etmiyorum.

1 Beğeni

ya benimde gözümü rahatsız etmiyor ama sebebini merak ediyorum arkadaşta soruyor da ona da sebebini söylemek için sordum

Bende krom olan yerler pembe ya da yeşil olarak parlıyordu geçen. Direksiyondaki ayrıntılar, tekerlekler vs. pek üzerinde durmadım güldüm geçtim. (Grafik modu kullanmıyorum ve grafik ayarlarım yüksekte.)

1 Beğeni

Yayın başladı millet izlemek isteyen twitch’e gelsin…

Onların ınternetıne yetısemıyorum malesef 360p secenegı yok

Şöyle yayını bırakayımda nerden ulaşacağını bilmeyenler izleyebilsin.

4 Beğeni

3 Beğeni

millet dx 11 i bırakıyor bunlar dx 11 e geçecek :frowning: dx12 vulkan apiler çıktı ya

Bunu ilk dediklerinde yanılmıyorsam 2016’ydı.

Yayın özeti maddeleri redditte paylaşılır eve yeni geldim yarından itibaren aktarırız :slight_smile: dx11 ve diğer olaylar beklendiği gibi 2019dan itibaren

SCS’den Carthoo’nun bu sene paylaştığı son Teaser’i. Sardinya gibi gözüküyor.

2 Beğeni

Eğer İtalya için güncelleme ile gelirse offf :slight_smile: yoksa bitmez ama bu işaret Balkanlara gerçekten geldiklerini gösteriyor Portekiz-İspanya olmadığını belirtmiş zaten

2 Beğeni

Ford F-Max için Scs Ford ile iletişime geçmiş!

2 Beğeni

Yayındamı dediler yayında dedilerse çok güzel haber ford truck yenilikçi bir firma hiç zorluk çıkarmazlar çabucak görebiliriz oyunda : )

Böyle bi olay gerçekleşirse gurur verir cidden … Ford üstüne para bile verebilir onlar için büyük reklam olur :slight_smile:

3 Beğeni

Schwarzmüller Fragman Paketi o Krone Paketi benzer şekilde çalışır, böylece güncellenecektir.

Sonunda şu guncellemeyi sabırsızlıkla beklıyorum …