Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

Volvo mu Scania mı alıyım beyler ?

o sana kalmış bışey akrdeş hangısı gözune guzel gelıyosa onu al bana sorarsan volvo al…
ek ozellıkı zaten yok

aga volvoda spoeiler yok ilk kabininde gerçekte var ama satarken normalde var çoğu aracta

kardeş o zman sorma da ıstedıgını al bana sorarsan volvo ama gene ozellık arama bence sonucta pek detaylı oyun deıl al tırı bas gıtsın:joy::joy:

@HasanOfke abi yayın başlıyor dimi?
twitch açık bekliyorum hazırdada ondan sordum

@HasanOfke abi yayın noldu?

Yayın yok mu?

var var başlamak üzre en fazla 15dksi var

Ok o zaman

İnidirime az kaldı bakalım 7,29 TL ye ne alabilecem?

Size sorayım ets2 dlc olarak ne alayım? 7,00 TL ye hangi dlc düşer? special transport olurmu mesela?

Iskandınavya o cıvarda olması lazım

aga ne zaman indirime düşücek ats alcam

yayın ne zaman link atsanıza

İki hafta yine yasaklandın sürekli tekrar eden gereskiz, spam mesajlardan bıktık. Anlayış göstermiyorsun, çabalamıyorsun.

Arkadaslar bu modellere nerden bakıyoruz hanıı yenı eklenen harıtalar vs. Ile ılgılı?

Haklısın Hasan abi. Sabırlı olmayı bilmeyen, kendisi kaşınmış demektir.

Sanırım yayınlanan ve planlanan DLC’ler ve diğer içeriklerle ilgili olan listeyi kastediyorsunuz. Steamdb sitesinden herhangi bir oyunun sayfasına gittikten sonra sol kısımda depots’a girerseniz listeye ulaşabilirsiniz. Örnek:

arkadaşlar oyunda ki 24 saat yani bir gün reel de kaç saate tekabül ediyor…

oyundaki 1 dakika 10 saniye sanırım. (ets’de böyle, muhtemelen ats’de de aynıdır)

Ets2 ve ats de duyurulupta gelmeyen birtek baltic kaldı sanırım o da yıl başından önce çıkacak. Yılbaşında bizi güzel duyurular bekliyor diye düşünüyorum.