Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

baltic oymıyorsun bari bize verde işimizi görelim .D valla kimseye bir şey demicem :smile:

1 Beğeni

Leonardo da Vinci yaşamı boyunca başladığı çoğu tabloyu bitirmemiş. Her seferinde birine başlayıp sonra onu bir köşeye bırakıp yeni bir tabloya başlamış. Ölmeden önce yaptığı son tablo ve tamamladığı son tabloda Mona Lisa’dır ama onun da kaşlarını yapmayı unutmuştur. Dönemin bütün sanatçıları tabloyla dalga geçmiş ve Leonardo büyük bir sükse yapıp mum gibi sönmüş. Daha sonra ve günümüze kadar gelen süreçte Mona Lisa birçok filme, diziye, şarkıya, kitaba malzeme olmuş bu içeriklerin çoğunda tabloyla ilgili dalga geçilmiştir. Şu an okuduğum ‘‘Büyük Sanatçıların Gizli Hayatları’’ isimli kitap Leonardo için şöyle diyor;

• ‘‘Sanat eseri hiçbir zaman bitirilmez, sadece terkedilir.’’

Not: Zaten SCS’nin bu son tutarsızlıklarından dolayı uzun süredir oyunu oynamıyorum ve büyük oranda oyundan ümidimi kesmiş durumdayım. 7. senesine girecek bir oyun için yeterince gelişmiş ve tamamlanmış bir oyun gibi durmuyor ve 7 senedir durmadan güncellenmesine rağmen durmuyor. Bir şeyler sözde hep geliyor bildiğimiz tek şey bu ama adam akıllı tamamlanmış tek bir yanı bile yok bu oyunun. Çoğu oyunda artık Directx sürümünü bile seçebiliyoruz işte her kitleye hitap etmek bunları gerektirir. 1080, 1070, 1060 kullanan insanları Directx 9’a mahkum ederek her kitleye hitap etmiş olmuyorsun. Asla öyle 3. sınıf bir oyun değil çok büyük potansiyeli var, böyle bir oyun için büyük bir kitlesi de var fakat kesinlikle topluluğun beklentilerini karşılayamıyorlar. En azından benim için öyle. Euro Truck Simulator 2 bir devrimdir fakat bunu yenileyerek sürdürülebilir kılmak evrimdir. Onlar bu evrimi gerçekleştiriyorlarsa bile ben bu oyunu çıktığı günden beri oynayan biri olarak bu evrimden tatmin değilim. Dolayısıyla zamanla benim gibi düşünen insanlar bu oyunu terk edecektir.

10 Beğeni

SCS api eğğ :joy:

1 Beğeni

Schwarzmüller’in kişisel dorseye gelmesiyle ilgili Scs Software’den Max dün birisinin sorusuna cevap vermiş: Hayır, lisans problemi değil. Personel problemi var. Ama bizim yapılacaklar listemizde. Personel nasıl yetmiyor cidden anlam veremedim.

5 Beğeni

Arkadaş sanırsın DICE ayarında bir firma. Her yıl HD AAA oyun yapıyorlar ya, personelleri eksik. Basit bir DLC’yi kişisel olarak satın alacak şekilde ayarlamak ne kadar zor, ne kadar eleman gerektirebilir ki?

3 Beğeni

Bir de geçen en iyi geliştirici katagorisinde oy mu istiyorlardı hahahah :joy:

2 Beğeni

Ben ATS için makine olayında oy kullandım ama yok diğerlerine vermem.

5 Beğeni

Personel falan eksik değildir ya zannetmiyorum. Scs bizimle alay ediyor. O kadar zor bir iş değil, en azından bir tane elamana verselerdi o işi 3 ayda yapardı.

2 Beğeni

Popüler olunca burnu havalarda gezen ünlülerle aynı belirtileri gösteriyor SCS.

1 Beğeni

Pavel hocam oyuna şöyle Kristo abimizin gittiği dağlık ve dar yollardan istiyoruz.

1 Beğeni

Mod var mod var mod var mod var mod var

NEDEN UĞRAŞSINLAR Kİ??? :d İKİKİKİ DUYAVLAMİİİİİİ SDFSDF

BAYDI BALTIK BENİ

5 Beğeni

Farkettim :confused:

İlk video da bile belli oluyor zaten

Bakalım Baltık geliyor aceba sonra ne olacak ???

Vee daha önce görmediğimiz kadar büyük olacaksa kesinlikle Rusya geliyor!

Buna nereden emin olabiliryorsun aceba?? :thinking: Daha ortada kesin bilgi yok belki balkanlar gelecek?

En büyük harita eklentisi olacak. Balkanlar toplamı Rusya etmiyor. Ki Rusya gelmeli de.

En iyisi daha hiç bir haber yokken erken konuşmayalım.

Cevap yazmasan iyi olur konu spama kayar yoksa. Zaten yaklaşınca ne zaman çıkcak diye yeterince spam’a gidiyor konu :joy:

1 Beğeni

SCS Türkiyeyi ziyaret etse, bütün binaları, trafikte dolaşan araçları, doğasal iklimini, herşeyin fotoğrafını alması gerekir, Türkiyeyi oyuna eklemesi için. Türk plakalar da dahil.

Street view bunun için var. Zaten street view ile geziyorlar. Sıfır masraf