Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Evet baylar bayanlar 10.yıl etkinliği duyuruldu. Tahmin ettiğimiz üzere hediye olarak 2 tane tır ve dorse için skin veriyor. Ayrıca Thrustmaster tarafında T248 direksiyonu verilecekmiş.

2 Beğeni

Ana oyun 13 milyondan fazla,dlcler 80 milyondan fazla satmış.
Ana oyun 20 dolar,dlclerde ortalamasına 10 dolar desek…

3 Beğeni

Tavsiyeyi yabana attığım yok herkese tavsiyesi için teşekkür ederim. Fakat benim anlatmak istediğim şey hdd de bf5/bf1/Gta V Rise the tomb raider takılmazken akıcı oynanırken ets 2 nin takılması çok komik

1 Beğeni

Gta Online da Snowrunner’da WD 1 TB Blue HDD sindeyken drop oluyordu bence senin bir yanlışın var.

1 Beğeni

:smile: Ya Scs Software

3 Beğeni

Gelmedi gelmedi merak etme :grin: etkinliği başlattılar.

1 Beğeni

peki ne kadar dorukta anlatır mısın hasan kardeş

16 Beğeni
3 Beğeni

çok da bişey değişmemiş sankimsi

8 Beğeni

Merhaba. farklı bir oyundan örnek verecek olursam. buyrun.

Sistemim
i5 12400
ddr4 16gb ram 3200 Mhz
Nvidia 3060
Nvme2 ssd 500Gb
Sata ssd 240gb

Oyun Sata Ssd ye kurulu ama takılmaktan ileri gidemiyorum. şimdi sorun kimde ? az önce bf5 i hdd ye kurulu olduğu halde nokta takılma yaşamadan oynadım ?

Edit performans bilgileri video da çıkmamış Gpu kullanımı anlık olarak sürekli düşüp yükseliyor.

unnamed

basın bülteninde kullanılan harita yine böyleymiş

bu şu an tamamlanmayan resmi harita gibi bişey ancak ne ne zaman gelir, nasıl gelir bir önemi yok. ets2 gibi bir oyun olsa ben de böyle bir yeri kapsayarak ya da baz alarak paylaşım yapardım. zaten bu bölgenin oyunu :smiley:

12 Beğeni

Sabaha kadar yayın yapacağız yazısı :smiling_face_with_tear:

2 Beğeni

yalnız o yayın twitch, youtube yayını değil genel anlamda :smiley:

nereden nereye
nereden nereye
nereden nereye
geldi eski ets 2

bence 10 yılı özetleyen kötü bir karşılaştırma videosu olmuş.

12 Beğeni

Yayını özet geçebilecek, güzel yürekli insanlar var mıdır acaba?

Kısaca boş attılar. Marka direksiyon çekilişi bu kadar. Koca 2 saat Dafı birde paintjob izledik. O yüzden emin ol hiç birşey kaçırmadın.

7 Beğeni

şaka maka 10.yılda paintjob mu :nerd_face: :smiley:

5 Beğeni

Yeni bir tır vs. hiç konusu bile geçmemiş sanırım tahmin ettiğim gibi. Yine haklı çıktık.

kötü bir yıldönümü yayınıydı ne yani daf izleyip çekilişe mi geldik. pavel’in anlattığı şeylerin bir hükmü yok böyle konseptte niye daha sakin ve bişeylerin(yeni görmediğimiz değil olan ve eski şeyler) gösterildiği yayın olmadı.
10. yıl deyince ne olursa olsun bişeyler bekleniyor.

17 Beğeni