Euro Truck Simulator 2 - 10. Yıl

18 Ekim’de 10.yılı olmuyor mu ?

2 Beğeni

Burada 19. Ekim diyor.

Euro Truck Simulator 2’nin çıkış yaptığı tarihlerde Origin Store’de da satıldığını biliyor muydunuz?

4 Beğeni

Bu Teaser’ın olduğu, XF106-MP4 araçlarının geldiği, @HasanOfke 'nin dip sesli mikrofonuyla “Herkese merhaba” ile videolara başladığı zamanlar daha mı güzeldi sanki ? :slight_smile:

4 Beğeni

Dx 11 çıkmadan önce sisl şunu demişti"Beklentilerinizi ne kadar düşük tutarsanız o kadar çok sevinirsiniz"
Beklentilerimizi düşük tutalım.Geçen seneki yıldönümünde rusya açıklanmıştı ordan hesap edin.
Bu yılın tek önemi 10.yıl olması ama bu bazı şeylerin garanti açıklanacağı anlamına gelmiyor.
1.5 ay oldu açıklanmadı ben isviçre resmi açıklanır diyorum ve çekiliyorum.

İnş 18 veya 19 Ekim’de ETS 2 nin 10. Yılı diye 1.46 tam sürüm getirmezler.

1 Beğeni

Yıldönümü tarihinin güncelleme ile alakası olamaz ama mutlaka bir şeyler yazılır, çizilir ancak bu ne kadar umrumuzda olur tartışılır. Zaten gelecek az çok biliyoruz ama yıldönümüne mevsimler gibi büyük şeyler duyurulmalı diyeceğim gülme geliyor. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: bunlar başka stüdyolarda oluyor burada değil. :smiley:

6 Beğeni

Yani her şey için teşekkürler deyip geçebilirler belli olmaz :smiley:

2 Beğeni

Ama oyunun mod desteği var bir şey duyurulmasa da olur. Heyçdi daşbord falan var.

Keşke şoförler ve tırlarda farming simualtor sistemine geçseler bakalım ne olacak 10. yıla özel :slight_smile:

(Paintjob hayırlı olsun)

-10. yıl sürprizi diye sakın şu Driving School olayını atmasınlar ortaya. Belki bu yüzden ortalıktan kayboldu.
-1.46 Open Beta’ya sürpriz bir güncelleme ile olmayacak şey değil.

Valla ben driving schoola razıyım yeter kideğişiklik olsun Ya bi değişiklik olsun bıhtıh ya - YouTube

2 Beğeni

Hmm…

6 Beğeni
2 Beğeni

Vay be… Neyse sıkmayın canınızı, 20.yıl dönümünde sürprizlerle bizi sevindireceklerdir :smiley:

1 Beğeni
  1. Yıl boya paketiyle mi
5 Beğeni

Feldbinder… :thinking: :writing_hand:
Benim düşüncem, bir oyunu için özel bir gün diye sadece ona özel bir şey sunmaz. Şirketin her iki oyunu da, aynı anda ilerliyor.

Bilmiyorum Lode King sanırım LK gibi bir isme sahipti diye hatırlıyorum dlc daha resmi çıkmadığında.

Yok Mercedes mp5 le :joy::joy::joy::joy:

selamün aleyküm dlc

5 Beğeni