Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

https://web.archive.org/web/20080918175244/https://eurotrucksimulator.com/
→ 18 Eylül 2008 tarihli “eurotrucksimulator.com” sayfası yukarıda paylaşılmıştır.

ETS Released in Germany adlı haberden anlaşıldığı üzere oyun 6 Ağustos 2008 tarihinde Almanya’da yayınlanmıştır. Ayrıca haberde şöyle bir bilgi vardır:

Ağustos ayının sonunda, oyun İngiltere ve Polonya’daki mağaza raflarında da mevcut olacak ve bunu hemen arkasından Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Romanya, Rusya ve İskandinavya takip edecek. Fransa ve İspanya için dağıtım anlaşmaları da imzalandı, böylece oyuncular yakında bu ülkelerde de tamamen yerelleştirilmiş kutulu oyunu satın almayı dört gözle bekleyebilirler.

Euro Trucks website relaunched adlı haberden anlaşıldığı üzere de 29 Ağustos 2008 tarihinde oyunun çok dilli online versiyonu yayınlanmıştır.

Sonuç olarak, Oyun 6 Ağustos 2008 tarihinde yayınlanmış oluyor. Oyunun steam sayfasındaki tarih de bu bilgiyi doğruluyor.

Eskiden oyunlar kutulu çıktığı için aşama aşama yayınlanıyordu.

1 Beğeni

event loading

6 Beğeni

Keşke bunun gibi etkinlik olsaydı ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Adamlar etkinlik için dorse yapmakla bile uğraşmamışlar :rofl: 10. yıl için bir şey beklemeyi bıraktım bu gidişle hiçbir şey getirmez scs

4 Beğeni

şaka bi yana 18 ekimde 10 yıl oluyor değil mi? :smiley:
şimdiden 10.yıl boyama paketi için para ayıralım (!) :nerd_face:

6 Beğeni

yine tutmadı :smiling_face_with_tear:

2 Beğeni

SiSL ile Edirne’den özel yayın haftaya Çarşamba veya Perşembe akşamı olacak. Bugün buluştuk. :smiley:

16 Beğeni

nerde ya hiç görmedik gel erastaya çay içek :smiley:

Yok arkadaş biz çıtayı çok yükseltiyoz biz kim scs kim
Bu tarz şeyleri düşünmek bile hata
İlk blogdan 9 ay sonra MAN’ı yapıyoz dediler hala yapıyorlar
1 yıldan fazla oldu hala FELDBİNDER den bir haber bile yok
Yıllar sonra blog geldi VNL yi yapacaz dediler kim bilir ne zaman gelir
Adamlar Rusyayı çıkaramadık topluluğu bir yıldan fazladır haritasız beklettik kusura bakmayın en kısa sürede West Balkan’ı çıkaracağız dediler ama harita kimin umurunda?
SCS deki olaylar yılan hikayesine döndü ben bıraktım bu işleri artık

7 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum ets yi bırakan fazla bir kitle var şu an ve ona ragmen hala oyuncuların isteklerine aldırış etmiyorlar kendi kafalarına göre kolay yoldan dlc yaparak para kazanma peşindeler bu gidişle oyunda 4.000 küsür saati olan biri olarak (ets yi seviyorum) ancak bırakıcam gibi görünüyor

1 Beğeni

Tea Or Coffee’de olur :sweat_smile:

Scs bir şirket ve tekneyi çevirmek için para lazım anlıyorum dlc yapsınlar ama bi tuhaflaştı scs

2 Beğeni

scs software uyuyor geri kalanını modçular yapıyor adamlar sadece aydınlatma güncellemesiyle övünüyorlar bitmedeki başlangıc ama böyle giderse scs batar sadece harita,araç politikası olmamalı
ya daha grafikler iyi duruma gelmemiş scs software eksiklikleri var

oyunda grafiksel eksiklikler;
1.gece oyunda gezerken lamba ışığın altından geçerken gölge olmuyor bu bir eksiklik
devredışı ,düşük,orta ,yüksek olsun herkes görsün bunu yok yapmıyorlar?

2.daha yansıtmaları bile yapmadılar directx11/directx12 yansıtmalar gelsin en azından kötü görününen kısımlar iyi duruma gelir euro truck,german truck, 18 wos hailun gibi yansıtma eski değişmesi gerekir ama bunuda düşünmüyorlar?

3.daha skybox çeşitliliği az şimşek efekti yok görüntüsü yok ama sesi var bu durum sinir bozucu
ay’ı eklemiyorlar scs software sen ne yapıyorsun araç ,harita okadar başka hiç birşey yok?

4.kirlenme ve mevsimler nerede yok? pbr nerde yok? scs software daha ortalıkta hiç birşey yok oyunu bıktırdılar sadece araç, harita ile ilerlememeli bıktırıyor hep aynı şeyler?

5.dinamik aydınlatma güncellemesi ikinci part gelmeli karanlık olan yerler açık olmalı özellikle tünel çıkışı aydınlık parıldama gibi

6.yağmur damlalarına çözüm bulmalılar yerde sadece çiliyor izi yok su birikintisi görmek isteriz
oda yok napıcan işte yazıyorum bunların kafasındada yok aynı kafadalar scs software
bu yazdıklarım gelse oyuna efsane ötesi olur eksikler tamamlanmış olur

Sorun sadece sözleşmeli teslimat aldığımda olduğunu farkettim çözüm olarak birşey bulamadım.

En temizi oyunu silip 2032 yılını beklemek. Gene de bir dünya eksiği olacaktır. :partying_face:

1 Beğeni

Hayatınızda kaç şirket açıp batırdınızda !.. aylardır : SCS böyle giderse batacak tespiti yapıyorsunuz :smiley: Belki bir çoğunuz henüz doğmamışken bu şirket vardı :slight_smile: Eleştir eleştir , ama bu neredeyse aylardır aynı şeyleri yazmanın bir manası yok ki … adamlar bir yol çizmiş ve farkındaysanız bu yolda devam ediyorlar…batar ya da çıkarlar…

7 Beğeni

Dx 12, yazdıklarının neredeyse hepsinin kapısını açıyor. PBR, arka planda yapılıyor o da tünel konusu gibi çok zor…

SCS’nin batıp batmaması umrumda değil. O şirkete bir mahkum olarak yaşamıyorum, oynayacak çok oyun var.

4 Beğeni

Alın SCS den toplu yanıt var alayımıza :smiley:

2 Beğeni

Malum kanalın bi videosuna yorum yaptım yani genel olarak scs software aylar öncesinden Man Tgx 2020 yi gösteripte hala oyun içinde görüntü olmayışı ile alakalı olduğunu düşünüyorum birçok kişi ümitsizlik oluşmasına neden olmuş gibi görünüyor

2 Beğeni