Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bütün modları kaldırdım farklı araçlar denedim ama yine aynı çözümü var mı yoksa profil gitti mi ?

3 Beğeni

aracı sat yeniden al belki düzelir.

1 Beğeni

Denedim hocam olmuyor profil gitti galiba bu olmadan önce Volvo Fh5 modu ve bir skin modu kurmuştum kaldırdım ama yinede düzelmedi yüksek ihtimal onlarla alakalı değil. (farklı araçlarada baktım onlarda aynı)

2018 Yılında SCS’den küçük bir takım, İngiltere’ye gitmiş ve Cartwright firmasını ziyaret etmişti. Dorselerin referans resimlerini çekip bunu Twitter’dan paylaşmışlardı.

Bunu gören masum scs topluluğu, Great Britain DLC’si çıktığında, Cartwright dorselerinin oyuna ekleneceğini zannetmişti… Maalesef firma Pandemi sürecinde ağır bir yara aldı ve iflas etti. SCS beta tester’i Mohegan’ın dediğine göre SCS firmaya 1 sene önceden gidip anlaşma yapabilseydi, dorseleri şu an oyunda görebilecektik…

1977-2021 R.I.P Cartwright

15 Beğeni

Mohegan çok biliyorsa kendi gidip alsaymış. Verirsen alırlar vermezsen alamazlar.

ekleme: SCS’ye lisans verip oyuna gelmezsen batarsın krşm.

6 Beğeni

Son yaptığım buz dağı katmanları gönderisinde kendilerine yer vermiştim, bilmiyordum battıklarını. Yazık olmuş o7

2 Beğeni

Cartwright batmış olabilir, bir diğer seçenek Donbur firması. Zamanında forumda yazmışlardı.

7 Beğeni

Şirketin (SCS) içinden aldığım bilgilere göre Pavel, ETS2’nin 10.yıldönümünde çok önemli bir şey açıklayacakmış :+1:t2::wink:

Kaynak

Benim kuzenin karısının amcasının oğlu SCS’de çaycılık yapıyormuş o söyledi bu bilgiyi :+1:t2:

6 Beğeni

Axor mu o? :rofl:

Şaka bir yana 1.46 tahmini ekimde gelir , ekimde ETS2nin 10. yılı oluyor. İnşallah beklediğimiz özelliklerden biri gelir.

3 Beğeni
  1. yıla özel paintjob ho gerçekten bu scs’den hâlâ ümidi olanlara şaşırıyorum
11 Beğeni

Harbiden ya bir bitmediler arkadaş.

1 Beğeni

Merhaba Arkadaşlar Ets 2 de nakliye ücretlerini düşüren kod var dı ben kodu unuttum bilen varsa kodu yardımcı olursanız sevinirim.

1 Beğeni

g_set_income değil miydi? ona göre 1-2-0.5 falan yazıyorduk? ben unuttum artık bunlar son kalanlar sdfsfjndsfjdsnfjdsfnj

4 Beğeni

Buydu galiba çok teşekkür ederim. Ets candır ya ben geri döndüm. :laughing:

3 Beğeni
2 Beğeni

Şakacı scs software :smiling_face_with_tear:

(Allah aşkına lütfen araç yapmak uzun sürüyor diye savunmayın. Madem uzun sürüyor o kadar özel işler oldu örneğin Renault T Evo genişletebilirler araç takımını. Haritaya gelince bloglar tas yitiyor ama yeni özellik yeni araç diyince sinek avlıyoruz)

3 Beğeni

Vehicle artists are already working hard on multiple new vehicles for both ATS and ETS2!

Bu haber verildiğinde SCS neredeyse 5’ten fazla araç üstünde çalışıyordu (9900i, Man TGX 2020, WS 57X, Volvo ???, Mack ???) Volvo ve Mack ne alaka demeyin o zamanlar yayınlarda bahsediyorlardı Volvo ve Mack ile alakalı birşeyler gelebileceğinden. Hatta geçenlerde VNL ve Pinnacle’nin ses kayıtları bile alındı ve yine aynı şekil birşeyler gelebilir dediler :smiley: (VNL’in vardı ama yüksek ihtimal yenilemek istediler). Öncelik sırasına göre yaparsakta 1-9900i (Yayında fotoğrafını gösterdiklerinde tamamen bitik durumdaydı) 2-WS57X (Tahminen Kasım’dan beri bir işbirliği var) 3-Man TGX (Yayında gösterdiklerinde daha yapım aşamasındaydı uzun sürmesi normal) 4-Mack veya Volvo 5-Yine Mack veya Volvo

4 Beğeni

Bence WS 57X ile çok daha önceden. Senin yayında yakaladığın SS den beri çalışıyorlardır.

4 Beğeni

Hazır profil kullanmak veya hile yapmak istemiyorum ama level sıkıntısı yüzünden rüzgarlık takmama bile izin vermiyor oyun. Yokmudur bunun bir yolu level hilesi yapmadan kilitli öğeleri açık göstermek ?

3 Beğeni