Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Schumi bunlara çok güzel bi ayar çeker :slight_smile:

5 Beğeni

Yoksa dar kupa Actros mu geliyor? Dermişim.

7 Beğeni

Hocam e posta ile iletişme geçtim ve başarılı oldu tekrar teşekkürler herkese yardımcı oldular :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Dorse feldbinder sanırım

2 Beğeni

rüyanda görürsün dermişim :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Man TGX 2020den önce MAN TGX Efficient line 3 geldi. Şimdi Mercedes Benz Arocs, sonra da Actros MP5 mi? Yani bilmiyorum burada sinekten yağ çıkarıyoruz resmen. Umut fakirin ekmeği :rofl:

3 Beğeni

Ya olm bunlar 2D artistlerin cizdigi “farazi resimler” internetten buluyorlar bir fotograf onun ustunde cizip duruyorlar. 2D’ci ne bilsin kamyon nedir, ne degildir.

Kisaca son blogtan herhangi bir cikarim yapmayin hepsi uydurmalardan konseptler keza…

9 Beğeni

Elbet bir gün…
Hiç olmazsa yeni DAF için tuning seçenekleri getirilseydi sanırım onunda daha belli bir zamanı var.

12 Beğeni

yaklaşık 3-4 aydır ets girmiyordum bugün betayı indirip bi gireyim dedim ve avusturya yenilemesi oldukça başarılı olmuş. bir süre vakit öldürürüm gibime geliyor…

6 Beğeni

En yakın indirimler ne zaman olur bilgisi, tahmini olan var mı?

Şuan indirimler görmüşsündür herhalde :smiley: @Abdullah_Yorulmaz

1 Beğeni
6 Beğeni

Aa hayır bakmak aklıma gelmedi evde değildim birkaç gündür de :smiley: teşekkürler.

şuan scs’ nin forumuna gireibliyor musunuz?

https://forum.scssoft.com/

1 Beğeni

yok girilmiyor

2 Beğeni

Arkadaşlar 0 'a tıklayınca 0 kamerası haline gelmiyor bunun nedenini bilen var mı? Consol olayını yıllar önce yapmıştım, klavyede numaralar kilitli değil

Düzenleme: Son gelen güncelleme sonucu bazı bilgiler sıfırlanmış örneğin console’un olduğu kısım, oyun içindeki ses menüsünde belirli seviyede düzenlediğim sesler sıfırlanmış, ekran ayarı da aynı şekilde sıfırlanmış,

ATS’de bir gelişme olursa ats konusuna yazarım şimdiden herkese iyi geceler park.

1 Beğeni

yanlış hatırlamıyorsam mp güncellemesi sonrası serbest kamera için ctrl+ 0’a basmanız lazım.

1 Beğeni

ctr+f9 değil mi ya ?

1 Beğeni

Ctrl+ f9 ile aracı yere koyuyoruz

3 Beğeni

evet öyleymiş, bende de serbest kamera bozulmuştu o zaman aklımda öyle kalmış.

1 Beğeni