Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yeni güncellemelerde yapay zeka trafiklere de biraz zeka gelse fena olmayacak. çok rahatsız edici gidişleri var. özellikle hızlanma şeridinden ana yola çıkarken kendilerini sola atsalar bizde rahat rahat yola çıksak. bu bile büyük başarı olur. birbirlerine de çarpmazlar yolu da tıkamazlar !!! :slight_smile:

4 Beğeni

https://www.youtube.com/results?search_query=umut+sar%C4%B1kaya+tipi+mutsuzluklar

Seslerde sıkıntı var fmod düzenleseler birazda

Bıktım artık scs’nin saçmalıklarından. Bir verdiği sözü de tutsun artık.

2 Beğeni

altında yazıyor

Burada görüntülenen görseller, konsept sanatçılarımız tarafından diğer geliştiriciler için ilham kaynağı veya potansiyel fikirler olarak oluşturulmuştur. Lütfen bu bölümdeki hiçbir şeyin, gelecek genişlemelerden herhangi birinin gelecekteki içeriğinin bir vaadi anlamına gelmediğini unutmayın.

3 Beğeni

Iveco, ETS için S-Way üzerinde çalıştıklarını resmi olarak doğrulamış.

21 Beğeni

Orayı görmemişim üzgünüm :slightly_frowning_face:

1 Beğeni

Sonunda geliyor gönlümün efendisi :smiling_face_with_tear:

5 Beğeni

Bize böyle haberler lazım işte içimiz dışımış olmuş dlc

3 Beğeni

Kral volvoyu da bi yoklasana :slight_smile:

5 Beğeni
2 Beğeni

Eskiden yeni tir gelince heyecanlanirdim şimdi oda yok artık :grinning: nereye kadar böyle devam edecek

3 Beğeni

Yalnız hevesinizi kırmak gibi olmasın ama mesajda S WAY Denilmemiş acaba bu model olabilir mi ? :roll_eyes:ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu - Burak34 tarafından #80

2 Beğeni

Fotoğraftaki soruyu tam okumadın herhalde hocam. Arkadaş “ETS2’ye S-Way eklenebilir mi?” diye sormuş İveco’da “Çalışıyoruz” demiş yani S-Way ile alakalı bir soruya cevap vermişler senin attığın tırla alakası yok hocam :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Yani bilemiyorum emin olamıyorum hocam konu Euro Truck Simulator 2 :slightly_smiling_face:
Aslında MAN TGX EfficientLine 3 güncellemesi üzerinden düşündüm.

3 Beğeni

Haha.:smiley:

8 Beğeni

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:
Evet

2 Beğeni

s-6422dd7956a98420a1019f367bc4e943310e10dc

6 Beğeni

Biraz gaz almışlar.

2 Beğeni

Ayrıca, ETS2’nin 10. yıl dönümü vesilesiyle tüm oyuncularımız için özel bir şey hazırladık. Bu harika kilometre taşını güçlendirme planları zaten var, bu nedenle bu güncellenmiş fragmana kutlamanın ilk bölümü olarak bakılabilir!

Hadi bakalım :yawning_face:

4 Beğeni