Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

bi 5 dk arkada pervane aradım abicim :yum:

2 Beğeni

SCS nin twitter hesabından paylaştığı bu fotoğraf ilk başta bana Almanya topraklarında hissettirdi. Ufak bi araştırma yaptım ve buranın Almanya olduğuna neredeyse emin gibiyim çünkü fotoğraftaki beyaz arabanın ve tırın plakasına bakınca plakanın sağ tarafında turuncu ve kırmızı şerit olduğunu kolaylıkla görürsünüz (çok yaklaştırınca renkler kayıyor ama genede belli oluyor)

Ufak bi araştırma sonucu;

:orange_circle: Turuncu şeritli plaka : İhracat plaka
:red_circle: Kırmızı şerikli plaka : Geçici plaka

image
image

:white_check_mark: Paylaşımda “en büyük hayranlarımızdan” dediğine göre belki “KRONE” olabilir ve bu yol almanyadaki fabrikaya giden yol olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam oyunda fabrikanın konumlandıracağı yerde de rüzgar türbinleri vardı.

Belkide yanılıyorum :man_shrugging:

14 Beğeni

Maalesef, İberya’nın Steam sayfasında ki fotoğraflara bakarsan SCS’nin paylaştığı fotoğrafla aynı olan bir fotoğraf göreceksin :confused:

7 Beğeni

ben boşuna mı araştırma yaptım damn scs

9 Beğeni
6 Beğeni

boom

https://www.simulasyonturk.com/scs-software-ceosu-ets-2ye-mevsimleri-getirmek-istiyor-wotr-icin-sanal-sirketler-ecs-ve-gelecek-planlari/

bazı açıklamaların yıllardır hala aynı olması sinirlendirdi hala otobüs lisansıyla ilgili açıklama yapıp eskiyi anlatmak çok saçma normal olarak da söylenebilir

16 Beğeni

They are not planning to go against mods and basically fight their customers as Take-Two did.

Helal olsun Pavel reis.

3 Beğeni

Lafa değil icraata bakıyoruz Pavel Amca. :grinning: :stuck_out_tongue:

4 Beğeni

Otobüs tarafındaki lisans görüşmelerinin iyi gitmediğini öğrenince lisansları almaya giderken Oscar abim

9 Beğeni

ecs hakkında yalan dinlemek hoşumuza gidiyo anlat reis

12 Beğeni

Sanirim buradaki temel problem ücretlerle alakali scs reklamini yaptiği için mutemelen tirlara bir ücret ödemiyor ve bunu otobüslerdede ayni şekilde yapmak istiyor.Diğer firmlarda çoğu bir ücret karşiliğinda araçlari satarak lisans ücretlerini çikartma politikasi izliyor sanirim.

5 Beğeni

Markalar şu doğru düzgün modelleme bile yapmayan oyuna koşa koşa lisans veriyorlar,scye gelince ölü taklidi yapıyorlar.
Yanlış anlamayın bus simulator düşmanı değilim.:smiley:
Ama bu zamanında man euro 6tada oldu adamlar 360p modelleme yapan mobil oyunlara lisans verdiler etsye kaç yıl sonra geldi.
Sonrada twitterda yeni man için göz kırptılar.:no_mouth:

10 Beğeni

giphy

7 Beğeni

Şu oyun serisinin beğenmemem aslında ekran kartının gücünü hissedemiyor olmam. MSFS ve ETS2&ATS - Snowrunner grafiklerine gözüm alıştığı için bu oyunun ve The Bus’ın grafik dizaynı hiç hoşuma gitmiyor. Lisans konusunda bu adamlar bu kadar rahat alabiliyorken ECS için bu tür problemler olması gerçekten üzücü. Çözülse bu problemler gerçekten iyi olabileceğine inanıyorum. Ama bir umut işte.

4 Beğeni

ETS 2 (54.6 MB) ve ATS (180 MB) güncellemeleri geldi.

3 Beğeni

İlk önce 54 mb civarı geldi güncelleme patching yazdı daha sonra 3.4 gb oldu ve hala patching yazıyor yine bendemi oldu bu yoksa herkeste böylemi? Geçen bi güncellemede patching yazarken kapatmıştım steam oyunu baştan indirmek zorunda kalmıştım.

2 Beğeni

karlı bir foto lazım

11 Beğeni

Going East’te gişelerden geçerken benim gibi takılan var mı?

2 Beğeni

Al Bismillah :smiley:

(:camera: @bertan06)

20 Beğeni

vururlar bizi :smiley:

8 Beğeni