Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ben kasıtlı olarak eklenmediğini düşünüyorum.
Sadece bir satırlık alan olduğu için, km sayacına yer kazandırmak amaçlı yapılmış olabilir.

Bende gözüküyor ve sıfırlama tuşuna basmama rağmen sıfırlanmıyor dediğiniz şey bu sanırım. 787km de arabam

Yok o değil o genel sayaç o sıfırlanmaz zaten biz sıfırlanabilir olandan bahsediyoruz.

Evet muhtemelen olabilir birde şöyle bir hata var zaten yazıların büyük olmasından dolayı yolda giderken 115’e sabitledim orta ekranda “A12 15 km/sa.” olduğu görülüyor dikkatli bakarsan 115 gözükür yani orada yazıların büyük olmasından dolayı 2 ile 1 üst üste binmiş ama bu yazıları biraz küçülterek hepsini sığdırmak onlar için çok zor olmasa gerek

Varsayılan yol bilgisayarında seyehat bilgisi sıfırlama yok ama Oscar başkan Mod ile eklemiş, helal olsun.

Önizleme resimlerinde ibredeki sayılar farklı gözüküyor diyecek olanlara, onun da modu var.

Edit: Scs ekleyene kadar kullanılabilir gibi, 1.40 ile denemedim hatası var mıdır bilmiyorum.

4 Beğeni

Eğer Nvidia kullanıyorsan denetim masasından 3D ayarlarının yönetilmesine gel, bunları yap:
DSR - Düzgünlük - %50
Kenar Yumuşatma (Ayarlar) - 8x
Kenar Yumuşatma (FXAA) - Açık
Kenar Yumuşatma (Gama) - Açık
Kenar Yumuşatma (Mod) - Uygulama
Kenar Yumuşatma (Saydam) - 8x

Bu ayarlar donanıma göre etkisi olur, bende en aza indi diyebilirim.

2 Beğeni

gerçekte 100 ve üzerine hız sabitleyen tır yoktur muhtemelen malum 90 sınırlı diye biliyorum o yüzden normaldir öyle denk gelmesi ve oyuna göre ayarlamamaları

Gerçekte elbette yoktur ama yaptıkları ayarlama hatalı bir ayarlama sonuçta diğer araçlar niye böyle değil mesela? Yazılar fazla büyük küçültülmesi gerek ve eksik olan seyahat km özelliği de eklenebilir böyle araçta da olması lazım hani. Şu an bu araç sıradan birinin yaptığı mod gibi görünmeye başladı benim gözümde soğudum valla araçtan demek ki daha önceden bunlara dikkat eden olmamış olsaymış geri bildirim gönderilip düzeltilirmiş bunlar.

Seyahat km’si hakkında haklısın tabi olması gerek. Diğerleri normal, büyüklük konusunda o kadar takılmayın bence anormal bir durum yok mod gibi demek ağır olur doğrusu

arkadaşlar online 1 .39 promods oynanıyormu yüklesem adam varmıdır hala 1.39 da

Yaptım ama bi tık daha iyi oldu ama bazıları fps kaybı yapıyor diyor.

bildiğim kadarıyla şuan oynanıyor. truckersmp 1.40 a güncellenmedi henüz

1 Beğeni

Oyunda Windows 10 hdr ve Nvidia Freestyle kullanan var mı?Görüntü olarak çok farkediyor mu?

Düşey senkronizasyonu ‘‘Hızlı’’ ve düşük gecikme oranı modunu ise ‘‘Ultra’’ seçeneği seç, o zaman fps artar.

HDR ve SDR fark eder, tabii ki.

Ayarlara baktım, oyunlar için hdr seçeneğini bulamadım. Sonbahar güncellemesinde otomatik hdr seçeneği gelecekmiş diye okudum.

HDR 1.40 ile zaten geldi

Gençler yol kenarındaki pembeliği nasıl çözebilirim?

3 Beğeni

Gençler benim gördüğümü siz de görüyor musunuz, yoksa ben mi yanılıyorum?

1 Beğeni

ne görmüşsün?

1 Beğeni