Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Galiba ana haritadaki eski şirketlerin (Tradeaux, Trameri, LKW, Transinet vb.) depolarına ayar çekiyorlar.

Benim bir bilgim yok ilk kez oyun içinde görüyorum, ama yorum yapayım:
Bu görüntü editörde alt+c’ye basınca açılıp kapatılıyor. Veya view kısmından “collision” tuşuna tıklayınca açılıyor. SCS Wiki’ye baktım, editörde iken konsoldan açıp kapamak için g_colbox 0 ve 1’i kullanın yazıyor. Belki bu mantıkla oyun içinde de konsola “g_colbox 0” yazmak işe yarayabilir

2 Beğeni

@sctn Sağol Allah razı olsun. Sorun düzelmiştir. Çok teşekkür ederim. Ayrıca eline emeğine sağlık tekrardan. Deneme şansım bu sorundan dolayı olmadı ama gördüklerim denememe bile gerek bırakmadan harika olduğunun ispatı. Umarım aynı kalite ve çizgiyle devamı gelecektir. :wink:

1 Beğeni

oo çok sevindim :smiley:
Teşekkürler :grin: şu mesajı hatırlıyorum hala :relaxed: ETS 2 - Kuzey Marmara Harita Modu Projesi - 22sercan tarafından #4 , geleceği okumak mı olmuş? :smiley:
Hiçbirimizin tek başına başaramayacağı çok güzel bir proje oldu. Umarım devamı kalitesi artarak gelecektir.

4 Beğeni

Evet gerçekten öyle olmuş. Bugünü önceden yazıp,çizmiş gibi. :slight_smile: Model yapamıyorum belki,en fazla yapabildiğim skin çalışması. Çok detayına girmedim hiç işin. Detayıyla yapan kardeşim gibi gördüğüm arkadaşım Cenker Seçkin bu işe baya emek sarfetmiştir.Bunun canlı şahitlerinden biriyim. Özellikle otobüs modelleriyle tanımayan yoktur bu piyasada. Size dediğim gibi model konusunda yardımcı olamadım belki ama her zaman desteklediğimi ve bazen yerine geldiğinde ilgili başlıklarda fikirlerimi yazdığımı bilenler bilir. Aynı şekilde sonuna kadar da sizleri destekliyorum. Bu konuda da tekrar etmem gerekirse,benim de yapabileceğim bir şey olursa elimden geldiğince yapmaya hazırım.

1 Beğeni

Yoksa yıllar önce söylenen birşey mi gerçekleşiyor.:sweat_smile:

3 yıl be 3 yıl çok gereksiz bekletiyorlarmış bizi o 3 yılda prefabları getirip çıkardığı sorunları da çözerlerdi herhalde. (neyse SCS düşünmüyorsa ben niye düşüneyim. İlla her şeyi tam yapmak istiyorlar sonra sonu fmod gibi oluyor :slight_smile: )

Ben de bu modu kullanıyordum kaldırdım yine aynı sorun var ben eugene nin NG Scania modunu kullanıyorum ondan kaynaklı olabilir mi

Cam ve kabin içine etki eden tüm modları kaldırıp denemeni tavsiye ediyorum.

Tamamdır deneyeceğim teşekkürler.

Bir de tepe üstü ışık modlarını da gözden geçir ne olur ne olmaz.

ETS 2’nin Kabin Aksesuarları DLC’si yeni içeriklerle güncellendi! https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-kabin-aksesuarlari-dlcsi-yeni-iceriklerle-guncellendi/

4 Beğeni

evet 50kedanın vardı aksesuar modu

O sorun yaratmıyor ben de etkin.

Neyse yine de teşekkür ederim olmadı modsuz denerim

Olabilir yeni eklenen itemler ile uyumsuzluk çıkartmış olabilir.

https://www.instagram.com/p/CI8G_w0iR8g/?igshid=luvw5gis1lhc

3 Beğeni

Hayır, her şey ve tüm dlc’ler

şimdi buradan yük alıp verenler mi hediye kazanıyor yoksa kişisel etkinliği (15 yük) yapan herkes mi

bu konuya yaz yardımcı olurlar

1 Beğeni