Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Güncelleme yarın sjashsjsjsjwj

Neden 30 fps sabit oynuyorlar ki eziyet gibi…

Yav şu oyunun grafiklerini görünce çıldırmamak elde değil.

harbiden ne zaman TR EXtented ile ilgili önemli bir şey olsa SCS’de atlıyor

2 Beğeni

Arkadaşlar bu yayın çok sıkıcı bari map yapımcısı getirselerdi efsane olurdu ATS /ETS 2 yayını için 1,40 ta ATS için hangi rotalar gelir ondan merak ettim can sıkıcı bu yayın Wyoming iyi ama hala Utah dlc sinin güneyinde boşluklar var kötü duruyor ortasına rota ekleseler keske Utah dlc si kadar acele çıkan dlc yok

1 Beğeni

Herşey harita değil, Tamam bu yıl Ats yılı oldu Colorado olsun Idaho olsun çok güzel. Utah’taki boşluk konusunda haklısınız fakat onun konusu Burası değil :smiley: Scs den artık oyunu değiştiren bir ilerleme bekliyorum, yeni özellikler gelmeli bence. Halen daha Krone fabrikası ve çekimleri yapılan dorse gelmedi, çabuk da unutuldu :slight_smile:

Bahsettiğim dorse forumda Krone konusuna yazılmış

3 Beğeni

cama takılan süslerde neden halen daha Türkiye Bulgaristan ve Romanya bayrağı yok?

3 Beğeni

İberia dlc yide eklersek (İspanya , Portekiz , Romanya , Bulgaristan , Türkiye , Litvanya , Letonya , Estonya , Rusya , Finlandiya) 3 harita dlc nin 10 ülke oyunda olduğu halde cama asılan küçük bayrak yok eklerler inş bi ara

3 Beğeni

Ne olabilir? :thinking:
https://www.instagram.com/p/CI40FhlIfZH/

1 Beğeni

Etkinlik geliyo desene…

Etkinlik ve kabin aksesuarları dışında olasılık yok.

Kabin aksesuarları için siteyi bakıma almazlar. Geçen sene yılbaşı etkinliği 17 Aralık’ta başlamış. Bunun yılbaşı etkinliği olduğunun garantisini veririm ki ödüller de yüklendi.

Etkinlikleri promodsta da yapabiliyoruz değil mi ?

Maalesef yapamıyorsunuz.

tüh be :smiley:

event başladı

1 Beğeni
1 Beğeni

Türkiye yi fullememiz lazım.

1 Beğeni

Ben etkinliği anlamadım daha doğrusu ingilizcem yetmedi hem 15 var hem 350 var hem 1000 var

Yılbaşı etkinliği ile birlikte kabin aksesuarları paketi de güncellenmiş artık.

1 Beğeni