Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Eğer Anadolu paketini getiremeyeceksek herkes kendinden utansın. Hiçbir anlamı yok çünkü yapılanların :slight_smile:

HEDEF 2023

13 Beğeni

Onun için 13 ay var sıkıntı olmaz

Asya kıtası oyuna eklenmeyecek, bence boşuna umutlanmayın
Bende istemiyorum zaten oyunun orijinalliğini bozar

o zaman belarus ukraynadır büyük ihtimalle belkide bu görüntüler sadece belarusdandır ukraynayı daha sonra paylaşırlar

Anadolu’nun DLC olarak hiçbir zaman gelmeyeceğini düşünüyorum. SCS ileride böyle bir şey yapma ihtimallerinin ufak da olsa olabileceğini düşünseydi, İstanbul’u İstanbul’a sığdırır, İstoç sanayiyi Karadeniz kıyısına yerleştirmezdi. Çünkü YSS köprüsü olmadan Anadolu’ya geçemeyeceklerinin onlar da farkındadır ve oyuna köprüyü eklemeye çalışınca ister istemez Karadeniz’e taşılıyor ki SCS hiç denize yol taşırmadan oyunun haritasını yapmaya çalışıyor. Kendilerini böyle zor bir duruma sokmazlardı.

2 Beğeni

Yakaladık seni… :wink: :wink:
Moldova’dan

Bu da Ukrayna’dan olsun… :smiley:

Moldova ve Ukrayna cepte. Belarus’u eklersek harita baya bir büyük olur ayrıca Belarus’ta Google Street görüntüler mevcut değil SCS Software ciddi anlamda uğraşması lazım, pandemiden dolayı işlerin de geciktiğini düşünürsek DLC sadece Moldova ve Ukrayna ile sınırlı kalabilir. Tabi SCS Software Ukrayna’nın yarı kısmını getirip ilerde İskandinavya gibi tamamlarım demezse. İşin ilginç yanı eşleştirme yaptığımız bu objelerin hepsi Rusya’da da mevcut.

17 Beğeni

Balkanlar öncelikli olmalıydı. Ayrıca Baltık yolları çok sıkıcı.

4 Beğeni

Şuan böyle bir planlamaları olmayabilir ama yapacak harita kalmayınca neden getirmeyi düşünmesinler öyle bir karar verirlerse istanbulu da güncellerler zaten

1 Beğeni

Mübarek biraz yavaş bu ne hız :joy:

1 Beğeni

O zaman seneye ‘‘East Europe’’ adıyla bir DLC görmemiz muhtemel. Balkanlar 2022’ye sarkınca Hırvatlar, Sırplar SCS’yi linçleyebilir. :smiley:

1 Beğeni

Ukrayna zaten Türkiye kadar büyük bir ülke yeterda artar

1 Beğeni

16 Beğeni

bu scs software sayesinde herkesin dedektiflik yetenekleri arttı :slight_smile: nedense hiç heyecanlanmadım resimlerden. baltic dlc v2 gibi bir şey olacak

1 Beğeni

Bu cam kapalıyken kafanı dışarı cıkarmak istemiyorum kodu neydi nasıl yapılıyor.

g_cam_window_block

Kardeşim çıkmıyor configde. ctrl f yapıp aynı şekilde yapıştırıyorum yazdığını yok gözükmüyor.

balkanlar yerine doğu avrupa çıkacağını tahmin etmiştim tahminim doğru çıktı :d yunanlar biraz daha beklesin sjsjsjsjsjsj

1 Beğeni

Mevcut İstanbul’u editörden bakıp incelerseniz, geri dönüşü olmayacak şekilde yapıldığını görürsünüz, TR Extended map’de de o kadar alana nelerin sığdığını görünce şaşıracaksınız ancak bu modun yaptığını SCS o alanı kullanarak yapmazdı.(Yapamazdı demiyorum yapmazdı diyorum, kalkıp şirkete laf ediyorsun diyenler çıkmadan.) Size çok güzel bir örnek vereyim Silivri yolu :slight_smile: , SCS’nin yapmadığı ancak TR Extended map’de o kadarcık alanı da olsa nasıl güzelleştirdiğimi göreceksiniz. Orada hissetmek insanı yeterli kılıyor bir nebze de olsa, ancak SCS yaparken devasa olmasada büyük alanlar arıyor kendisine. Ancak İstanbul’un Asya kısmı daha zorlu ve sıkışık bir alanda, Kocaeli sınırlarını da kapsamakta. Bu sebepten ne yazık ki önümüzdeki en az 5 yıl ben şahsen resmi DLC olarak bende Türkiye’nin devamı olarak geleceğini düşünmüyorum. Artık Türkiye’nin kalan kısmının yükü de bu süreçte TR Extended Map’e kalıyor…
Saygılar. :slight_smile:

8 Beğeni

bunun için en iyi seçenek World of truck yükü alıp oyundan cıkmak güncelleme olsun vb ne olursa olsun kaldığın noktadan devam edersin. yok ben normal yük alıp gidiyorum, yarısında kayıt edip cıkıyorum ve sonra devam da ediyorum diyorsan orasını bilmem.

1 Beğeni

bu kodu console yazacaksın config’e değil