ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Çiçekçi o :smile:

3 Beğeni

‘0’ kamerasıyla bu taraflara gelince oyun çöküyor.Ne yapmam lazım çökmemesi için ?

betada olduğumuz için atması normal gerçi hiçbir betada yeni harita bölgesinde atma sorunu olmuyordu bunu erken getirdikleri için büyük bi ihtimal bende de atıyo aşağı kısımda sadece ama yolu takip edersen atma olmuyo

@can20
SCS Software's blog: 8 years on the roads of Euro Truck Simulator 2 sana zahmet :smiley:

2 Beğeni

buldu bile kardeşim

1 Beğeni
1 Beğeni

Evet ana konuya atmış bildirim gelmedi nedense :smiley: Teşekkürler

2 Beğeni

5 Kasım-Iberia :face_with_hand_over_mouth:

5 Kasım da çıkmaz önce colorado çıkar Aralık başıda ıberia gelir

1 Beğeni

Umarım her şeyden önce optimizasyonu iyi olur ve işe yarar şirketler yaparlar.Yeni modeller lazım.

Ats nin reklamını yapmışlar yolda giden bisiklet mi var.

2 Beğeni

Evet, son görüntüde yolda giden bir bisikletli var ancak bu görüntüler tamamlanmış bir yerden değil bir nevi illegal şekilde bulduk 0 kamerasıyla diyebiliriz :smiley: :sweat_smile: mesela gişelerden devam edip karanlık yerde yok olan araçlar, karanlık yerde dolanan yayalar, bisikletliler var şu an haliyle DLC eklendiğinde bunlar olmayacağından yolda giden bisikletli de olmayabilir.

1 Beğeni

Bisiklet süren mi dersin, yolda yürüyen mi dersin, geçen uçak mı dersin, her şey olur bu sanal dünyada :slight_smile:

1 Beğeni

Lisbon’daki Hz.İsa heykeli.

8 Beğeni

12 Beğeni

Yalnız bir an Rio sandım harbi yanardı ortalık :smiley:

4 Beğeni

Brezilya eski Portekiz sömürgesi.SS’in alındığı yer Lizbondaki 25 nisan köprüsü yani Portekiz.Ortak yanlarının olması muhtemel.
Ben bu DLC’de Portekizi daha çok merak ediyorum.Dağlık güzel yolları var gerçekte.

3 Beğeni

Dlc’ye Andorra ve Cebelitarık gelecek mi bilginiz var mı?

Henüz hiçbir bilgi mevcut değil, SCS tarafından paylaşım yapılmadı.
Ama mantık yürütürsek Andorra tam bağımsız bir ülke olduğu için olacak olsaydı, DLC kapak fotoğrafında kesin yer alırdı. Yani olmayacak diyebiliriz.

Cebelitarık’ın da olmayacağını düşünüyorum ama kesin bir yorumum yok, sadece tahmin :smiley: San Marino, Monako… gibi Avrupa’nın en küçük ülkeleri hep atlandı. En küçükleri Lüksemburg.

5 Beğeni

Cebelitarık yakınlarından görsel paylaşılmıştı. Gelme ihtimali var ama Andorra kesine yakın ihtimalle gelmiyor.