Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

4 Beğeni

Arkadaşlar Ets 2 kariyere başladım sizden ricam firma ismi tavsiye edebilir misiniz merkez Tekirdağ olacak birde bildiğiniz iyi bir kar modu var mı

Frosty Winter v9.2 (ETS2 1.45) – Euro Truck Simulator 2 Mods & American Truck Simulator Mods By Grimes bu kar modu işini görür sanırım

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim kardeşim akşam deneyeceğim

1 Beğeni

Buna Ne oldu Rafamı Kalkdı buda ?

1 Beğeni

Benim bu tarz konulardaki düşüncem şu: Bunlar şirkete gidip hem foto çekiyorlar hem de lisansı alıyorlar ama aşırı yavaş çalıştıklarından oyuna ekleyene kadar lisans süresi doluyor ve lisans yenilemeleri gerekiyor. Bunun başka bir açıklaması olamaz bence çünkü aynısından Avrupa için bunun dışında bir Amerika’da da bir adet treyler firması gelecekti güya.

5 Beğeni

Bu tip dorseler sadece Britanya tarafında kullanılıyor, Muhtemelen büyük Britanya DLC’si ile oyuna eş zamanlı eklenecek.

9 Beğeni

6 görevi tamamlayınca veriyor kodu
Kod: UNITY

https://gleam.io/Ak7ju/daf-xf-unity-edition-campaign

kod nedir anlamadım.

Düzenledim gönderiyi.

fotoğraftaki tırın kabin plakasındaki harflermiş.

1 Beğeni

dlc sahiplerine veriyormuş zaten hiç okumadım neyse alın.

K6A56-GET9Z-ZTEQ4

nasıl yani para verdiğimiz dlc yi bedavaya mı dağıtıyor şu an?

Konuyu hazırlıyorum. O yüzden gereksiz yere karmaşa yaratmayalım. DAF ile güzel bir kampanya yapmak istemişler ve olmuş.

2 Beğeni

Ben aldım, teşekkür ederim.

2 Beğeni

en güzel bizimki olmuş çizgi değil bayrağımız var.

2 Beğeni

image

?

o daf skinlerinde türkiye yoktu sitesinde ama türkiyede oyunda eklenmiş demekki varmış gerçekte

:grinning:

1 Beğeni

2TDWE-F23BA-WMEBL

ihtiyacı olan alabilir :smiley: alan kişi like atsın

DAF Trucks tarafından XF E6 çekicileri için hazırlanan Unity Edition boyamaları ETS 2 için geliyor. DAF ve SCS Software bununla kalmayıp 10 bin kişiye XF Tuning Pack DLC’si hediye ediyor. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-10-bin-kisiye-daf-xf-tuning-pack-dlcsi-veriliyor/

9 Beğeni