Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Oyun versiyonu veya DX11 kullanıyorsan uyumsuz bir mod olarbilir

1 Beğeni

onu kullanıyorum onur da o sadece ön tarafı aydınlatıyor artı koltuk arkasına da koyuyorum da ekstra dan tavan için var mı diye sormuştum

EVR’nin Scania R440 ses modunu ininal kart ile satın almak istiyorum fakat 3d secure sonrasında liqpay sitesine geri dönünce “Sorry. Payment has failed” hatası geliyor. Kartta 13₺ var mod 12.50₺ civarı (Dün steam cüzdana bakiye yükledim herhangi bir sıkıntı çıkmadı) daha önce başına gelen varsa nasıl çözdüğünü söyleyebilir mi?

Hafta başında bir alışveriş yaptım 13,07 çekmiş baktım şimdi, 1-2 tl daha ekleyip tekrar deneyin

Deneyeceğim, cevabınız için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Herkeze iyi akşamlar belki forumla alakası olmayan bir konu fakat sizden bir ricam var özellikle hasan abiden abi promods+ yks türkiye vs. başka modların nasıl kurulumu yapıldığını güncel haliyle açıklarmısın abi yeni güncelemelere göre yok forumlarda ben bulamadım varsa link paylaşırmısınız ?

2019%2003_31_48
Arkadaşlar ben bu hatayı son birkaç saattir almaya başladım scs’ye sordum yanıtı birkaç saat sonra gelicekmiş. Peki bunu aranızda yaşayan var mı? Sistem dosyası ile alakalı hata veriyor. Scs ile sürekli iletişim halindeyim fakat cevabı hemen gelmeyebilir. Sizede danışmak istedim

Youtube de tekteker haydar videosu var

Herkese merhaba.Bu ets 2 ye gelen 1.35 güncellemesinden sonra silecekler tek kademeli olarak çalışıyor (sadece hızlı çalışıyor) bunun çözümü nedir ?

Klavye ayarlarından kademe ayarı var , tuş atayarak hızını ayarlayabilirsin.

1 Beğeni

Beyler, benim bir sorum olacak. İleride eğer Renault’la alakalı bir modifiye paketi DLC’si gelirse nasıl olacak? Yani hatırlarsanız Daf Tuning Pack ‘‘XF Tuning Pack’’ olarak değiştirilmişti, son çıkan Actros Tuning Pack zaten yeni olduğu için isim değişikliğine uğramadı. Şimdi Range T falan geldi eyvallah ama Premium & Range T Tuning Pack DLC’si mi gelecek yoksa Range T Tuning Pack DLC Ve Premium Tuning Pack DLC olarak 2 tane ayrı ayrı modifiye paketi DLC’si mi gelecek?

Burada kimse müneccim değil :slight_smile:

5 Beğeni

Bunu ben de biliyorum ama tahminlerinizi merak ettiğimden sordum :grinning:

Garip bir soru sormuşsun Renault modifiye paketi gelir bence neden böyle bir şey düşündün :joy:

2 Beğeni

Model model tuning paketi DLC’si yapıyorlar ya, o yüzden sordum.

Renault Trucks modifiye paketi de olabilir ismi.Sonuçta oyunda sadece Renault Trucks var.

1 Beğeni

takograf olayı da gelse güzel olur. en azından gerçek yük götürür gibi hareket ederiz

Herhangi bir bilgisi olan yok mu?

Dosyaları doğruladın mı?

Onlar basit işlemler, benim sorunum daha çok teknik açıdan