Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

526950 ne peki hocam. Onda da birşey var galiba?

kapı eteklerı mb mp 4, panel scania, tampon ne la, farlar daf arka etek ve çamurluk daf ama benim bildiğim kadarıyla bu rus markaları avrupa markaları satın almıştı.

Space Paintjobs Pack mi? Sonunda mantıklı bi’ dlc be aldırdı bile kendini şimdiden benim için.

1 Beğeni

Ne ki bu special dlcsi

3 tane unknow app var acaba onlar çıkacak dlcler mi?
Bi krone dlc
Bi araç modifiye dlc
Birde space Paint dlc
Bunlar tahminim
Beyond of baltic sea var zaten

Bu arada gelecek olan DLC Special Transport ile uzaktan yakından alakası yok. Gelecek olan Space Paint Jobs Pack DLC’si yani Uzay Boyama Paketi DLC’si arkadaşlar. Bir çoğumuz bunu birbirine karıştırıyormuş gibi geldi bana. Bu yüzden bu açıklamayı yapmayı gerek gördüm. Saygılarımla.

Boyutu biraz enteresan geldi italyadan büyük boyutu o biraz kafamı karıştırdı

Açıkçası beni de şaşırttı o. Acaba başka aksesuarlarda mı gelecek?

Boya paketlerinin tamamı büyük boyutlu olur. DDS dosyalarından dolayı. Oyunun %33’ü boyutunda olan boya paketleri var.
Bakın, ilk beş büyük boyutlu DLC boya paketi.

3 Beğeni

Yeterince boya paketi var bence gereksiz boya paketi yerine e.c.s artık ufak bilgiler gelmesi lazım

Euro Coach Simulator için bilgi vermeleri için henüz çok erken. Öncesinde daha çok verilmesi gereken bilgiler var.

2 Beğeni

Arkadaslar 1.32 de calisicak steam atolyeden veya sitelerden yogun trafik modu varmi

1 Beğeni
1 Beğeni

Moda gerek yok consol den g_traffic 1 standart hali g_traffic 10 veya 20 yap yoğun olacaktır

Eywllh bro saolasin bende mod ariyodumda bulamamistim zaten 1.32 ye gore

Dene haber ver :grin:

Bu sözümü geri alıyorum.

Bi' bu var güzele benzeyen. Tüm beklentimi yok etti... (click)

https://steamcdn-a.akamaihd.net/steam/apps/925650/ss_2a237ed449fb3920b8e778b1e0f6e39c8e7e6c19.jpg

Bi’ de belki bu olur:
https://steamcdn-a.akamaihd.net/steam/apps/925650/ss_528f21f7936a243a32a410caa31f4d6c8e98084d.jpg

@altunsoy07 Veysel Emre bana göndermiş Two Point Hospital 2. bölümünü çekiyordum :smiley: sağol
Paket ehh işte ne diyelim talep varsa yapıyorlar

1 Beğeni

Actim pcyi de unuttum yazmayi yaa benim anlamadigim madem kodvar neden mod yapiyolarki trafik icin