Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

darkblue paylaşmış ? nasıl oluyor .D

Beta çıktığı zaman mutlaka burada paylaşılır. Bence ne zaman çıkacağını tartışmanın bize hiçbir faydası yok. Hiçbirimiz SCS çalışanı da değiliz sonuç olarak, ancak tahmin yapabiliriz. İlk takip edeceğiniz kaynağın da SCS Blog olmasını öneririm.

1 Beğeni

Ben onları blogta yoruma yazan insanlardan aldım beta daha çıkmadı

1 Beğeni

Kafa karıştıracak yorumlar yapmayın bir şey paylaşılmadan ne zaman çıkacağı belli zaten pazartesi veya salı bu hafta içi.çıkacak milletin ne paylaştığına bakmayın ortalığı alevlendirmek amaçları aldırış etmeyiniz

22ST2009

oyundaki yeni plakam :smiley:

Tabi Alman oluyor World of Trucks’ta
22-st-2009-d

2 Beğeni

3 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - Special Transport DLC’si Ana Konu

22 yi anladım Edirne plakası da st 2009 olayını çözemedim sır değilse paylaşır mısın ?

Hasan abinin simulasyon hayatındaki başlangıç tarihi sanırım

1 Beğeni

olabilir. Bende 2013 de başladım ets 2 ye. 6 sene oldu vay be

ilk sitenin kurulduğu tarih oyunmods

3 Beğeni

hani 1.31 beta geliyorrdu :smiley:

Gelecek zaten . Ama kesin şu gün diye bir şey yok . Bu hafta bekleniyor işte .

1 Beğeni

Arkadaşlar çok sabırsız sınız lütfen bekleyin acele işe şeytan karışır :stuck_out_tongue:

Ats bile gece 12’ye doğru çıktı. Bekleyin arkadaşlar. Bugün yarın çıkar.

ETS 2 Special Tranport DLC’sine Yeni Rotalar
ETS 2 için Animasyonlu Dorse Kabloları Duyuruldu!
Yeni nesil Scania çekicilerine modifiye parçaları ekleniyor… ( Mighty Griffin Tuning Pack )
Yeni Scania S ve R modelleri için 8×4 şasi
Bunlar kesin diyebileceklerimiz ; diğerleri ???

Bu kadarmı ya ben biraz daha var sanıyordum

Aynaları unutmuşsun.

Öyle olacak galiba. Selçuk abi ile yapılan yayında onu söyledi diye hatırlıyorum ama yanlış anlamış olabilirim.

ben böyle bir araç ilk defa görüyorumda daha önceden varmıydı acaba yapay zekada

İtalya dlc’si ile birlikte AI araçlara eklenen araç…