Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Geçen sefer açık beta sadece ATS için çıkmıştı. ETS2 için sadece güncelleme çıktı.

Çift dorselerin geldiği beta hangisiydi?

O öyle geldi diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

SCS yayında.

Güncelleme cıktımı ki beyler

Hayır daha çıkmadı, çıktığı zaman aşağıdaki konudan bilgileri ulaşabilirsin.

Çıkış tarihi ile ilgili konuların tartışılmasını uygun görmüyoruz ana konular içinde…

1 Beğeni

Beta güncellemesi gelmiş beyler bilginize. Facebook da kaçakçılar grubunda paylaşılmış.

:joy::joy::joy::joy::joy::joy: kaynak gösterdiğin yere bak ne günlere kaldık be

3 Beğeni

Rıli? Kaçakçılar kimmiş?

1 Beğeni

Ben gördüğümü söyledim hasan usta

yalan :slight_smile: görmesen iyi olurdu ciddiye alınacak bir yer değil üstelik paylaşılmayacağını resmen açıklamalarına ve ortada güncelleme olmayıp burada kimsenin belirtmemesine rağmen abuk sabuk çoluk çocuğun bilgisiz insanın doluştuğu bir yerden yalan haber görmek istemiyoruz

1 Beğeni

Tamam hasan usta niye kızdın ki bu kadar😊 bende görünce güncelleme geldi zannettim bu yüzden paylaşmak istedim

alakasız ama kacakcılar yazınca ne kadar acayip gruplar cıkıyor şaştım kaldım. genclik tırt olmuş

1 Beğeni

Sorma yaw kacakcilar grubunda velet dolu bunlar temizlenmesi lazim

Aslında o grup çok iyi , dağıtmamak lazım ortalıktaki gereksiz muhabbet çeviren çocuk sayısını azaltıyor :slight_smile:

Neyse ana konuda tartışılmaya değer bir s3y değil ^^

1 Beğeni

Gelmez maalesef kaçakçılar grubunamı kaldınız pehhhh yazık güncelleme gelse bizden erken blog paylaşılıyor ilk orada görülüyor sonra 2.olarak burada duyuruluyordu hiç kimse duymazsken biz burada görüp oynuyoruz milletin daha haberi olmadan sağolsun arkadaşlar FBİ MİT CIA gibi olduğu için her şeyi ilk önce biz duyuyoruz

1 Beğeni

Diğer 8x4 şasilerden daha kaliteli gözüküyor.(SCS Blogda yorumlara atmışlar.)

1 Beğeni

beyler beta cıktımı 1.31 ? bende gözükmüyor beta 1.30 var

darkblue paylaşmış ? nasıl oluyor .D