Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Saint Petersburg ilginc rusyanın en büyük ikinci şehri,rus baskısına dayanamadılar bu görülüyor :smiley:

1 Beğeni

zaten onu koymasalar cok kucuk olacaktı onu koydular bakarsan butun dlclerden buyuk gozukuyor farkettıysen blogda dikkat ettınızmı bılmıyorum acıklamalarında yaptıkları en buyuk harıta geliiştirmesi olacagını soyluyorlar ve baltic denizi ile alakalı bir şey olacagını soyluyorlar onumuzdeki haftalarda veya aylarda

Harita genişlemesi güzel olacağa benziyor, keşke kuzeyden iskandinavyaya bağlansaydı ama onu ayrı bir dlc ile çıkartacaklarını düşünüyorum ben. Bunun dışında keşke BMC, Ford gibi markalarla anlaşsa SCS. Hoş olabilirdi.

BMC ile Ford çok zor. Hatta imkansız denilebilir.

avrupada kullanılmıyorki bu tırlar niye getirsinki scs uğraşmaz bu kadar düşük seviyeli tır firmaları ile tırları felan mordern değil lüx değil imkansız öyle şeyler

1 Beğeni

Adamlar önce MAN Euro 6 ile Renault Range T’yi getirsinler. Sonra da American Truck Simulator’a yeni tır getirmek için çalışmaya başlasınlar.

1 Beğeni

ETS 2 için Baltik Ülkeleri, ATS için de Oregon eyaleti duyuruldu. Peki Türkiye ne zaman eklenecek? SCS Software’in kar yağışı ve mevsimler planları ile birlikte aktarıyoruz.

8 Beğeni

SCS bu gelecek olan yeni tırlar hakkında neden acaba bir açıklama yapmadı ya? Bu hafta yapar mı sizce?

valla acıkcası ben degıl mıllet oyle bır haber beklıyor ama ne zaman yapılır bılmem ama su 2-3 haftadır harıta ve special duyurusu yaptı bu hafta guzel bir tır haberi gelirmi bilmem zaten cuma gunu yayın olacak o zamanda selcuk abıyı dınleycegız bakalım ne dıyecek

1 Beğeni

https://www.instagram.com/p/BgBVbnVFcGA/?hl=tr
Arkada bir şeyler pişmeye devam ediyor.

2 Beğeni

Videoda her şeye cevap verirken yine yorumlarda alakalı şeyleri sormaları aşırı garip… :frowning:

1 Beğeni

Bazıları 2-3 satırlık metinleri okumaya üşenirken 28 dakika 47 saniyelik bir bilgilendirme videosunu izlenmesini beklemek ayıp olur.
Yada iyimser bir şekilde dikkat dağınıklığı diyeceğim :man_shrugging:

soru sorup cevap bekleyeceksen izleyip okumak zorundasın :slight_smile: mazeret değil yani

2 Beğeni

Pişir bakalım pişir, SCS’nin fırını dolu dolu maşallah. Bazıları erken çabucak pişşe de açsa fırının kapağını koysa tepsiye artık :smiley:

1 Beğeni

Güzel 8*4 Scania Geliyor Demek. :smiley:

2 Beğeni

sen bunu nereden buldun goremedım bbır yerde

Malum son zamanlarda sosyal medyayı daha çok kullanıyorlar. :slight_smile: instagram sayfasından paylaşıldı.
https://www.instagram.com/scs.software/?hl=tr

birisi entresan bir şey paylaşmış :smiley: @Baby eyw

Eger hakkaten bu sekilde bir plan varsa bu oyun 3 senede gelistirici desteğibi kabeder kayebetmemesi için sürekli biseyler yapılması gerek.

eğer ileride böyle olursa dlc lerle beraber promods du tsm map di çok gerek kalmaz tabi o harita modları kadar güzel olursa. çünkü en iyi harita modu promods un. diğerlerinin sıralaması değişebilir mesela south region rus haritası var. ama bu sıralamaya göre önümüzdeki 5 sene içinde ben biteceğini ve betadan çıkacağını düşünüyorum. oyun 2013 de çıktı 10 sene sonra betası bitmiş olur herhalde

1 Beğeni