Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Dorse.3 kişi var.

1 Beğeni

Umarım bu değildir. Yoksa dalga geçilir gibi olur.

SCS Software on Instagram: "The #CruisingKansas Community Goal has been reached! 🥳 . . Truckers who have completed their personal goal can now claim the hanging Amber Sunflower ornament for their truck cab 🌻 . . Haven't completed your jobs yet? Don't panic the event runs till the 5th of February! #SCSSoftware #SCS #SCSSOFT #Trucking #VirtualTruckers #Trailers #PCGame #BestCommunityEver #EuroTruckSimulator2 #ETS2 #AmericanTruckSimulator #ATS #Steam #SCS2024 #WorldOfTrucks #WoTr"

1 Beğeni

bence Tırsan yapım belgeseli ve SiSL yayınlanmayan tek vlog o

JCB makineleriymiş https://twitter.com/SCSsoftware/status/1749426793537323298?s=19

2 Beğeni

Low bed kullananlar yaşadı yeni yük dlc loading

2 Beğeni

Bir zahmet yapsınlar da çıkartsınlar… :slight_smile:

2 Beğeni

Parktaki ilk konumu açmış bulunmaktayım :rofl:

2 Beğeni

bu ekonomi ile son olmasın da :smiley:

3 Beğeni
1 Beğeni

bizim bir tırsan videomuz vardı unuttular galiba

1 Beğeni

Türkiye radyoları çalışan var mı? 2 gün evvel çalışıyordu şimdi radyoyu açınca konsolda F mod (21) http error hatası veriyor. Eğer radyosu çalışan varsa herhangi bir upload sitesinden, live_streams dosyasını atabilecek var mı? :smiley: (radiotrucker sitesinden yeni liste yaptım yine de aynı)

3 Beğeni

Bazı kanallar bende de öyle yapıyo, bi gün çalışıyo bi gün bakıyosun ses yok. Artık sitedeki linklerde mi yoksa fmod tarafında mı bi sorun var bilemiyorum ama birkaç sürümdür devam ettiğine göre sanırım sitedeki linklerde sorun.

3 Beğeni

Linklerin hepsini baştan yaptım güncel olanla da aynı değişmiyor. Çözemedim bu işi F mod geldiğinden beri hep aynı…

1 Beğeni

bu sorunu ben de yaşadım

2 Beğeni

Bende f-mod ile ilgili hata yok ama aynı şekilde hiç biri çalmıyor.

2 Beğeni

Şimdi tekrar denedim de sanırım hiçbir kanal çalışmıyo, ben de radiotrucker dan liste oluşturuyorum bu arada.

2 Beğeni

[fmod] (21) A HTTP error occurred. This is a catch-all for HTTP errors not listed

Hatasının çözümünü buldum arkadaşlar. Eğer radyo problemi yaşıyorsanız sizde deneyin bu çözümü çalışacaktır.

Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > live_streams dosyasını açın. Çalışmayan radyo istasyonunu bulup, kırmızı dikdörtgen içine aldığım yerleri kopyalayın. (Tırnak işaretini almayın, sadece dikdörtgen içinde ki alan kopyalanacak.) Ardından bu kopyaladığınızı google’a link satırına yapıştırıp aratın. Site açılınca link satırında bir değişiklik olacak, bu yeni linki kopyalayın. Tekrar live_streams dosyanızı açın, en baştaki dikdörtgenin içindeki kalan alanı silip bu yeni kopyaladığımız linki yapıştırıp kaydedin.
Ardından oyuna girin ve radyonuzu açın, artık çalışacaktır. :white_check_mark:

2 Beğeni

Bir uyarıda bulunayım. Cnn Türk radyo linkindeki gibi sayfa 404 uyarısı verirse radyo çalışmaz.

image

Radyoyu dinleyebilmeniz için Kral pop linkinde gördüğünüz gibi bir oynatıcı ile radyoyu dinleyebilmeniz lazım.

1 Beğeni

Allah razı olsun. 125 tanede 38 fire verdik ama hiç yoktan iyidir, radyosuz tadı çıkmıyor bazen.

1 Beğeni

Sağolasın senden de, eğer fire verdiklerini denemek istersen buradan Türkiye Radyoları siteye giriş yap, çalışmayan radyoları listeye ekleyerek devam et, ardından oluşturduğun listeyi sağ üstten profiline gidip indir. Sonra inen live_streams dosyasını açıp güncel olan linkleri kopyala dikdörtgenin içindekini kopyalar gibi, sonra tekrar google’da aratıp değişen yeni linki o radyonun çalışmayan link kısmına yapıştır en azından güncelini denemiş olursun. Eğer yapamazsan da özelden yaz bana fire verdiğin radyoları ben sana oluşturup atarım çalışmayan kısımlarına sen koyarsın. :raised_hand:

Zaten live_streams dosyasındaki bütün listeyi radiotrucker’da oluşturdum. Çalışmayan kanallar genellikle dikdörtgen içine aldığın linklere tıkladığımda çalışmayan yani zaten geçersiz kalmış linkler olduğu için çalışmıyor. Ayrıca bütün kanalların çalışmama durumundan önce bile çalışmayan kanallardan bile çalışanlar oldu. O yüzden bu bile gayet yeterli, fazlasında gözüm yok. :slight_smile: Yardım teklif ediyo olman bile benim için yeterli, teşekkürler. :raised_hand:

1 Beğeni