Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

ya canlı tekrarını izlerken delirdim biride dememiş selcuk abi hangi oyuna gelecek diye sormamış çok önemli sorular varken türkiye dlc türkiye dlc yunanistanla gelirmiyiz neden bu kadar trolsünüz

Dün izleyemedim, şuan yayın tekrarını izliyorum. Araç konusunu merak edenler, 2:00:10 açabilir :smiley:

1 Beğeni

xd’yi getirmeyecekse niye önünde fotoğraf çekildiler ve paylaştılar? o günden beri aklımda ve dafla kanki olmuşken.

2 Beğeni

Yayında Türkiye’nin yarısıyla Yunanistan tamamı DLC şeklinde çıksın diyen bile vardı :rofl:

2 Beğeni

benim anketi de ters köşe yapacak, yeni bir anket lazım :stuck_out_tongue:

5 Beğeni

hort

şaka bir yana bu olaya ne oldu acaba :smiley:

7 Beğeni

hep elalemden bekliyorsunuz :poop:

4 Beğeni

Benim oyunumda var demek mi istiyorsun Simuş Amca :smiley:

2 Beğeni

Hasan beklenti çok yükseliyor sen böyle diyince :smiley: ,oyuncu kitlesinin çoğunluğu sürekli bir eksik bulup yapımcıyi eleştirme tarafında inşallah simdepoda böyle olmaz

2 Beğeni

yav bizim bir şey yaptığımız yok :smiley:

2 Beğeni

Acil fren sistemi tarzı bir ayar vardı, onu tam tespitten sadece arabalara çevirin. Önde duvar varmış gibi algılıyor fren yaptırıyor.

1 Beğeni

Elektrikli Şarj İstasyonu !! West Balkans DLC | ETS 2

2 Beğeni

Yolun kenarına öylesine konulmuş bir model, bir anlam ifade etmiyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bu şarj istasyonları zaten dinlenme tesisleri ve benzinliklerde vardı yeni eklenen bir şey değil.

5 Beğeni

Avusturya’da bir yerde şarj istasyonu vardı

2 Beğeni

1 yıl sonra yazıyorum ama Ats için olmasın yeni tır?:smiley: Yıllardır Etsde böyle ipucu verilip tır çıkmıyor çünkü ve tecrübeden dolayı umudumuz yok.
Bu arada eski man yenilenmesine ve yeni manın gelecek parçalarına neoldu yav? Eski man sıfırdan çizilmeyecek biliyoruz ama yeni man parçaları tuning pack için yapılmadıysa şimdiye gelmeliydi.
Gerçi ben ne diyorum ef3 tgx çıktıktan 3 yıl sonra geldi.:smiley:

3 Beğeni

Selçuk abi araç konusunda hangi oyuna geleceğine dair bir şey söylemedi, yani olabilir. Eski araçların güncellenmesi konusunda da pek beklemeyin artık onlar güncellenmez demişti.

2 Beğeni

video çekmeyi bıraktık ortamlar hala aynı neyse böyle devam.

1 Beğeni

Bir kerede simdepodan isteyin :smile::smile:

2 Beğeni

Selçuk abinin yakında bir araç geliyor demesinin ardından paccar blogu geldi bence tesadüf değil :smiley: birde blogda park halinde birşey gizledik bakalım bulabilcekmisiniz tarzı birşey yazmışlar, yani gelecek araç az çok belli bence eğer ats tarafindan bahsettiyse Selçuk abi

1 Beğeni