Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

İNŞALLAH yanlış yere atmamışımdır

TP’de bir anormallik var mı? Emin olamadım sormak istedim… :blush:

1 Beğeni

Buna bakan oldu mu? Benim için önemli bir olay fazla veriyorsa sıkıntı.

Valla hiç bir ekonomi modu yok ama mesela 1 km lik yol gidiyorum (hasarsız,vakitlice)… O yeşil çubuk azcık çıkıveriyor :smiley:
Ama ne taşıdığınada bağlı… :man_shrugging:

2 Beğeni

1600 küsür km lik yol gitmissin gayet normal 1 kmye 1 tp verdiği için geri kalan zaren fasa fiso

2 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Oynarken konsol açıldı tuşa fln basınca böyle oldu;) Nasıl düzelticem kodu fln bilen varsa söyleyebilirmi ?

Yani üstte fps fln açıldıya onlardan bahsediyorum

Konsolu aç ve ilk şunu gir ‘g_fps 0’ sonra entera bas tekrar konsola şunu gir ‘g_minicon 0’ entera bas düzelecektir.

1 Beğeni

Bugün farkettim menüdeki seslerde değişmiş

Beyler şu convert export yapamıyor scsblender da hata veriyor convertledin mi zmodeller3 ise arac import yaptım mı arac gelmiyor

ets 2 de fransa başarımlarındaki havaalanı ve tır parkları nerede yardımcı olursanız sevinirim
bide iskandinavya dlc inde köprü başarımıda kabul olmuyor köprüden cok gecmeme ragmen

Bu Dorse ETS 2 ye gelemeyebilir. :frowning:

2 Beğeni

Ss var mı tam görevin tanımı olarak?

Köprü başarımı için ayrı bir profilde deneyin olacaktır.
Aşağıdaki şehirlerde bulunan eco şirketlerine yük götürmek gerekiyor .

• Bordeaux
  • Marseille
  • Montpellier
  • Le Havre
  • Le Mans
  • Limoges
  • Nantes

Havalimanları için aşağıdaki sehirlerde bulunan fle firmasına yük götürmeniz gerekiyor .

• Brest
  • Clermont
  • Montpellier
  • Nantes
  • Paris
  • Toulouse

Bu tür başarıları iş alma ekranında filtre uygulayarak daha kolay bulabilirsiniz .Mesela eco benzin yükleri için adr di sanırım

2 Beğeni

Son iki görev kaldı ama hangi şehirler bilmiyorum şehirlerin listesini yazarsanız sevinirim hemde görevi yapacak kişilere yardımcı olmuş olursunuz… teşekkürler şimdiden
@Baby
madenci

1 Beğeni

Maden ocakları
MS Stein (Norveç)

• Kristiansand
  • Stavanger
  • Oslo
    Nordic Stenbrott (İsveç)
  • Linköping
  • Växjö
  • Jönköping
  • Kalmar
2 Beğeni

Ayrıca bazı başarımlar profilden kaynaklı hata gösterebilir.
Farklı profillerde yapmayı denerseniz çözüme ulaşabilirsiniz. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

O değilde bu tırın arka kısmı ne kadar alcak indirmiş yani adam baksana baya alcakta camurluğu kaldırmış ama dorse cok iyi neden gelmesin

Bu başarımları nasıl kazanırım tek tek mi yapmam mı lazım hespini