Euro Truck Simulator 2 - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

İndirirken vulkan gibi bir şey ile karşılaştım bu ne alaka onu anlamadım ben

Windows 10 abi

OpenGL ve/veya Vulkan destekli oyunlar için olan bir özellik bu. ETS 2’de OpenGL özelliği olduğundan normal. Ek olarak, DX 11 yerine OpenGL geliştirilseydi ya da Vulkan eklenseydi belki daha ciddi bir fark görebilirdik. OpenGL desteği maalesef DX 9 ve 11’e göre kötü, hiçbir geliştirme de yapılmıyor.

Almanya yolları benim de hoşuma gitti. Rampalar, dinlenme noktaları vs. güzel yapmışlar.

1 Beğeni

Araba dorselerini her şirkette bulabilirsin fakat çıkmama ihtimali de var

1 Beğeni

Beton bariyerlerin üstündeki texturelere uzaktan bakınca pembe gözüküyor. Bu 1.33 de oluyordu bende 1.34 de düzeldi 1.35 de geri geldi. Sadece bariyer de değil orta refüje beton kaldırım gibi bişey yapıyorlar bazen o da pembe oluyor. Çözümü nedir bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum :slight_smile:

aynısı ben ve arkadaşımda da oluyor. ama çözümü yok sanırım güncelleme ile düzeltmeleri lazım gibi gözüküyor

Bazı mevsim modlarını kullandığımda bende de bu sorun oluyordu fakat profil dosyasını değiştirdiğimde düzelmişti

1 Beğeni

Multiplayerde bile karşılaşıyorum ve hiç mod kullanmıyorum. Çok ilginç bi sıkıntı

Çizgi kırılmasından kaynaklı görünüyor. Ölçekleme ayarınız, ekran çözünürlüğünüz gibi konuların kombinasyonu ile alakalı sanırım…

1 Beğeni

ETS 2 1.35.1.13 sürümünde aracı tamir etmek istiyorum tamir et tuşuna basınca oyundan atıp su ekrana geliyor:

Sizede oldumu çözümü bilen yardım edebilir mi?
Not: Bu hata hem DAF hem de Scania kullanırken oldu diğer araçlarda var mı bilmiyorum.
Ayrıca oyun korsan değil steamden alındı. 1.35 güncellemesinden önce bişey yoktu şimdi oldu ne olduysa.

1 Beğeni

Burada korsan oynayanlara destek verilmiyor diye biliyorum.

korsana destek verilmiyor fakat,korsan olduğu tanısına nerden vardınız ?

1 Beğeni

Korsan değil

@AliTosun bana çok tanıdık geldi, bu hatayı @ets2fankt8002 alıyordu yada belkide aynı kişisinizdir kim bilebilir :smirk:

3 Beğeni

Benimde aklıma ilk o geldi biliyor musun müdür.

1 Beğeni

Aynı kişi değilim

Çözümü bilen yok mu?

@AliTosun dostum oyunun orjinal ise steamdan oyun dosyalarının doğruluğunu bütünlet ama eğer oyunun orjinal değilse şu adımları izle;
Sağ üstten tarayıcıyı kapat…!

5 Beğeni