Euro Truck Simulator 2 - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

Yapmak zorundalar diye bir şey yok. Onlar modçu ve içeriklerini ücretsiz şekilde yayımlıyorlar. O nedenle isterse hiç çıkarmaz. SCS çat çat güncelleme yapmak zorunda çünkü bu işten para kazanıyor. Müşteriyi memnun etmezse satış yapamaz.
Multiplayer oynamıyorum, oynayanların heyecanlı şekilde beklemesini anlıyorum ancak bu kafayla olmaz. ATS güncellemesi henüz tamamlanmadı. ATS de bittiğinde multiplayer’ı güncellerler merak etmeyin. Single’ın tadını çıkarın bu süreçte ya da 1.34le devam edin.

Edit: Önceki sorularına da cevap vereyim. Evet multiplayer direkt 1.35’in son versiyonuna güncellenir, betadaki gibi parça parça gitmez.
Hayır, kesin çıkış tarihi veremeyiz, tahminim ATS güncellemesi bittikten sonra çıkar.

5 Beğeni

Arkadaşlar yeni güncellemeden sonra , gazı bırakınca araç kendi kendine motor freni yapıp duruyor . Bunu nasıl çözeriz , bir hata mı yoksa ayarmı yapmak gerek .

1 Beğeni

Ayarlardan otomatik motor freni özelliği açık olabilir.Onunla alakalı olabilir diye düşünüyorum.Bir kontrol et istersen. :wink:

3 Beğeni

Scs resmi YouTube kanalında 1.35 güncellemesi changelog videosunun başlığını ve açıklama bölümündeki bilgileri Türkçe ye çevirmiş ayrıca farklı dilerde de (Türkçe dahil) altyazı eklemiş. Şimdi dikkatimi çekti ve çok hoşuma gitti bu detay.

1 Beğeni

Yok hocam sorun ondan değil . Otomatik motor freni aktif olunca , frenle beraber çalışıyor zaten . Bende gazı bırakır bırakmaz araba motor freniyle kendini durdurmaya çalışıyor .

1 Beğeni

Ayağını gazdan çektiğin an motor frenini çalıştıran bir ayar da var. Tuş atamasında motor fren gücünü arttır/azalt diye geçiyordu sanırım. Eğer bug değil ise o devreye girmiş olabilir.

2 Beğeni

Hocam saçma gelebilir ama retarderi açık unutmuş olabilir misin?

Kimse zorunda değil resmi birşey değil online. Ki benim gibi @akaBaytar’da onu söylemiş oynamayan birçok insan var bende dahil.Sadece online’dan geçinmiyor bu oyun.

1 Beğeni

Sorunu çözdüm beyler . Ne alaka bilmiyorum ama . Directx 11 ile oyunu başlatınca yapıyor . Kapatıp tekrar girince veya directx 9 ile başlatınca sorun yok . Sanırım güncellemenin buglarından biri bilemedim .

SCS kendini sağlama alarak deneysel yazmış, bir şey de diyemiyoruz :smiley:

Oyunun ayarlarından otomatik motor freninin tikini kaldır düzelir

Tek seferlik işte istediğim gibi süzgeç yapıp tüm tırları test ediyorum fakat, tırların motor güçlerine tek tek bakmak zorunda kalıyorum. Tırların motor güçlerine göre süzgeç var mı ki?

süzgeç ne demek

Filtre demek istiyor. Yani özellikleri sınırlayıp listeleme anlamında

1 Beğeni

ETs2 için truckersMP sanırım 1.35 ile ilgili sorun yaşıyor. İlk defa uzun sürdü. Başka bir online mod yok sanırım. Kaç yıldır bir çaresini bulamadılar şunun.

2 Beğeni

Shader önbelleği ile ilgili küçük bir update geldi OpenGL ve Vulcan yazıyordu.

bu her oyuna gelen bir güncelleme

Abi benim Intel HD Graphics 4000 dx11 açar mı?

Çalıştıra gir dxdiag yaz sana sistemindeki dx bileşenlerini gösterir en alta dx sürümü yazar ve işletim sistemin windows 7 ve üstüyse dx 11 vardır bir hatam olursa kusura bakma

Dün Almanya otobanında servis yolunu kullandım kamyonlar için ayrı tutulan güzel olmuş o yol