Euro Truck Simulator 2 - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

Multide kişisel tanker görüyorum renkli renkli ama sormak aklıma gelmedi.

1 Beğeni

@aytinh evet kaldırıldı, @Makarnaci onlar kodla yapılıyor.

3 Beğeni

Fransa’da benzin istasyonuna kişisel olmasada akaryakıt götürebiliyorsunuz.Serbest çalış ekranında yük götüreceğiniz yere göre sıralatın firmaları yanlış hatırlamıyorsam Eco firmasıydı.Teslimatları benzin istasyonlarına yaptırıyor.Aynı zamanda Vive La France ile gelen steam başarımlarındandı.

5 Beğeni

Bu sorun çözümü yok mu ?

1 Beğeni

bu xxl volvonun yeni kabini sizce güncellleme ile oyuna gelir mi

1 Beğeni

Bu gelirmi bilmem de,Volvo’da bir makyaj söz konusu.Muhtemelen yanılmıyorsam Avrupa’daydı kamyon tipi bir araç dolaşıyor.Kısmen kamuflajlı.Ne zaman uygulanır bilmiyorum ama bu sene olmasa bile önümüzdeki yıl veya yıllarda Volvo’ya da ufak bir makyaj gelecek gibi gözüküyor.

1 Beğeni

Bilmiyorum sadece gördüm bende merak ediyorum

1 Beğeni

Evet doğrudur Volvo 5 Eylül 2012 yılında satışa sunduğu FH 4 Serisine FM-X Modellerine topluca makyajlar yapacak artık adı FH 5 serisi olacak ancak global anlamda sektör-pazar durgun olmasından dolayı yenilenmeyi geç sunacak bu videodaki ise pazarda hala satışı olduğunu “biz buradayız” der gibi mesaj :smiley: Bu modelde kabin ekstra uzatılmış şanzıman-motor 2 lisi ile oynanılmış varyasyonudur . Oyuna gelmesi şuan için biraz zor ama uzun bir süre içinde gelebilir :smiley:

1 Beğeni

1.35.1.17

• Linux: fixed a possible failure in a particular HW configuration
2 Beğeni

A post was merged into an existing topic: ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Abi kolay gelsin benim sorum olucaktı forumda baya bilgin oldugunu gordum benim ets suan 1.35.13.1 ama ets2 online 1.35.17.1 istıyor steamdan bakıyorum hala guncelleme fln yok nasıl cozebilirm bu durumu .?

Oyunun güncel değil. Betalar sekmesini kontrol et güncellenmemeyi seçmiş olabilirsin.

Hicbir betaya katilma tiklarsan son surume gecersin