Euro Truck Simulator 2 - 1.33 Güncellemesi

yol kenarı ıkaz cızgı sesı dıye havalı fren ses ımı olur bu arada ss atamıyom prıntsys ye basıyom paınte yapıstırıyom kapkara bıse cıkıyo sıyah boya gıbı

belkide bekleninle özellik gelmiştir görmeden bişey diyemiyorum işte

nasıl yoktu tam emin olmadan ortalıgı bulandırmayın en sağ şerit yani emniyet şeridine geçerken kullanılan yol çizgisi bazı yollarda uyarı amaçlı yol yapilirken girinti çıkıntı şeklinde yaplilarak daha sonra şerit boyası üzerine çekiliyor veya farklı boya vb malzemelerle yapılıyor… Ets2 dede mevcut araç içinde ayrıyettten gelen farkli bir ses mi var havali fren sesi dashboardda uyarı isigiyla beraber ses yapar… bilginiz yoksa spama düşürmeyin konuyu

1 Beğeni

bende onu dıyorum ışte varmıydı yokmuydu sımdı canlı yayınlarını ızlıyom etsnın bakayım oyle bısey varmı kaç tane serıtten cıktım oyle bı ses cıkmadı kulaklık takıyorum hemde

demmekki gelmiş bi ara muhabetti vardı gelicek filan öyle bişey yoktu şeritten cıktın mı geliyor o ses ? cizigiden cıkınca

teker şerit üzerindeyken veya bahsettiğim şeritin hafif sağ tarafına geçince Ets2 de nasıl tam bilmiyorum yola uygulanan birtakımm uygulamalardan dolayı tekerden o sesi çıkarıyor arkadaş vardı diyoruz halen gelecekti geldi diyorsun… araç ta uyarı sesi mi geliyor dediğim teker sesinden mi

Gidin güncelleme notlarını okuyun sonra burada tartışıp konuşun üfürme yeri değil arkadaşlar o dediğim ses vardı farklı bir ses daha geldiyse bilmiyorum…yazmayla olmuyor binbir tane ses var araçtan gelen video koyun…

2 Beğeni

bana dıyosan abı hıc bır ses yok patchnotlarını bulsam buraya yazmazdım zaten gıdıp okurudm tekerden felan ses gelmıyo sadece kaza yapıyorum serıtten cıkmaktan

O özellik öteden beri var.Aktif hale getirilince yol kenarı çizgileri tırtıklı hale geliyor.Çıkan ses de tırtığın lastige etkisinin sesi,aynı ses veya tırtık yolun ortasındaki şerit çizgilerinde yok.Şerit kontrol sistemiyle alakasız bir durum

haa sen şeyımı dıyosun hanı otobanda yol bıtınce peş peşe beyaz cızgıler var bum bum bum ses gelıyor onumu dıyosun adını pek bılmıyom

arkadaş o sesi bizde biliyorzu adam diyorki şeritten cıkınca ses geliyor siz ne diyorsunuz

Bu 1.33 güncellemesinin ne üzerine olduğu şimdiye kadar zaten belirtildi SCS formundaki belirtilen özelliklerin haricinde yeni bir şey gelmeyecektir.Yağmur etkisi,süspansiyon etkisi,kişisel dorsede bir kısım değişiklikler ve bazı küçük şeyler.Galiba Baltık DLC’si için yapılan optimizason kıvamında bir güncelleme olacak
Şu saatten sonra da belirtilenin haricinde yeni bir şey gelmeyecektir

süspansiyon ile ilğili bişey gelmedi aynı hala fizik biraz oynanmış hatta milft gelmesi lazım gerçekte firamlar arka camurlukları söker arkada tarafı kumanda ile aşagı indiririr . Fİizik dedin mi bunun gelmesi lazım bence

Ne bekliyorsunuz kabinin dans etmesini mi,şamama oynamasını mı?
Dümdüz yolda zaten bir etki sözkonusu değil;tümsekte veya tren hattı geçilirken felan biraz etkiliyorsa eh işte onunla yetineneceğiz
Bu saatten sonra fiziklerde de bir şey değişmeyecektir en fazla biraz daha az veya biraz daha fazla bir fizik etkisi değişikliği olacaktır

Bu adam nasıl tanıtım yapmış yani siz sıfır kamera ile diyceksiniz ama adam scs gibi havada yerden yukarıya falan kalkarken videonun dakikasında anlıcaksınız 01:01 saniyedeki hem sağa gidiyor hemde hafifden sağa kayma yapıyor onu nasıl yapıyor scs gibi tanıtım yaptı bi program mı var

2 Beğeni

Bu adam iyi video yapmış izledim ben bunu sağlam yapmış

1.33 güncellemesini henüz denemedim tam sürümünü bekliyorum . Fizikler bu videodaki gibi olacaksa hiç ellemesinler şu anki hali daha iyi . Esnemeyen kazık gibi suspansiyonları olan kamyon mu olur . Videodakine göre şu anki araç fizikleri daha iyi .

Otokar otobüsleri gibi süspansiyon yerine tahta koymuşlar resmen. Hiç zevk vermiyor.

1 Beğeni

sıfır kamerasıyla hassasiyeti en alta indirirsen ve 5 ile 9 a aynı anda bastığında çapraz şekilde sol yukarı doğru kayma yaparsın yada tersi ama burda senin bahsettiğin sıfır kamerasıyla olmaz aracın hızını tutturamazsın 2 kamerasıyla çarpaz çekim yapıp bunun içinde video düzenlerken bu kareyi panlamak yada zoomlamak artık ismi neyse doğrusu bu işlemi yapmış… video kolay düzenlemek için de var olan bir çok program var benım şahsen kullandığım Movavi Video Editor plus

1 Beğeni

Bu b double dorselerin ai araclarda da olması lazım gerçekteki gibi abi bizde var ai araçlarda olmayınca sarmaz gerçekci olmaz öyle Bi de şu kar yağma muhabetti gelse yagmuru bu kadar iyleştirmişken kar muhabbetti de yapsalar bari

Ben hiçbir şey istemiyorum sadece kişisel dorseyle sözleşmeli iş istiyorum. Bunu sorgulamak lazım.

2 Beğeni